מכירות באינטרנט הן מאתגרות. כשאין את הגורם האנושי, מאוד קשה להגיע ללב של הצרכן ולסגור את המכירה בצורה אפקטיבית ומהירה. כמות המודעות, הבאנרים והאתרים שנמצאים במרחק קליק אחד בלבד יוצרים עומס ובלבול לצרכנים ובעיקר זירה תחרותית מאוד למשווקים.

 כאשר מוכרים שירות, מכירות און-ליין הופכות להיות אפילו קשות עוד יותר. איך ניתן לערוב לטיב השירות לפני המכירה עצמה? היכן החסמים של הצרכן כשהוא עומד להשלים את המכירה אבל נוטש באמצע הדרך? על שאלות כאלו ועוד יכולים תהליכי אנליטיקה מבוססים סגמנטציה מדויקת לענות בדיוק. וזה מה שעשינו עבור אתר TRUSTWORDY מארצות הברית.

 

trustwordy

אתר trsutwordy מציע שירותי תרגום איכותיים לכל השפות באמצעות מתרגמים מקצועיים מרחבי העולם. השלב הראשון היה להגדיר יעדים ומטרות ולקבוע מה בדיוק מעוניינים להשיג באמצעות הקמפיין.


השלב הראשון כלל הליך עיצוב וייצור מנוע מתקדם לרכישת השירותים השונים המוצעים באתר. ככל שתהליך הרכישה יותר מותאם לאופי המוצרים ולקהל היעד, ככה הסיכוי לעבור את כל השלבים עד להשלמת הרכישה עולה.

בשלב הבא התרכז במיתוג ומיצוב האתר על מנת לחזק את התדמית שלו בעיני הצרכן. רכישה של שירות באינטרנט ממוכר עלום שם מעלה הרבה יותר חסמים מאשר אתר מבוסס בעל מוניטין. לכן קבענו שיש למתג ולמצב את האתר כבעל קרדיט עם חברות בעלות שם ברחבי העולם. היות והיה ללקוח שיתופי פעולה עם חברות ענק כגון גוגל, מייקרוסופט, פייסבוק, יאהו, נספרסו ועוד ועוד היה חשוב לנו להביא את זה לקדמת הבמה על מנת לחזק את התדמית שלו כבעל מוניטין חיובי.

כעת כבר היה אפשר להתחיל לעבוד על ניתוח ובקרה של התנהגות הגולשים. הקמנו מערכת CRM מבוססת תהליכי אנליטיקה מתקדמים לניתוח התנהגות גולשים. המטרה הראשונית הייתה לזהות חסמי המרה ולנטרל אותם. למשל, היכן במשפך הרכישה הלקוח נעצר ונוטש את הקנייה? כיצד ליצור משפך רכישה e-commerce אפקטיבי יותר?

אחרי שזיהינו את החסמים ונטרלנו אותם הצלחנו להגדיר התנהגות גולשים רצויה והוספנו מערכות מתקדמות להנעה לרכישה.


מודל ניהול דינאמי

הקמפיין התבסס בעיקר על פרסום בפייסבוק ובגוגל, על בסיס מודל ניהול תקציב מתקדם ודינאמי שבוחן החזרי השקעה מכל ערוץ בנפרד. המודל מאפשר להשוות בין החלופות השונות ולהפיק את התועלת הגבוהה ביותר מכל ערוץ בנפרד, כמו גם מסנכרון כולם יחד.

התוצאה? תוך מספר חודשים האתר הגיע לביצועים מדהימים ויחס המרה של 30%! מקרה זה מלמד אותנו על החשיבות של המיתוג והמיצוב בתודעה של הגולשים, אבל גם על החשיבות של מעקב מדוייק וניתוח מעמיק של התנהגות גולשים. כמעט תמיד יש מה לשפר, והודות למערכות CRM מתקדמות שאנו מתמחים בהם אנו עוזרים ללקוחות שלנו להגיע ליעדים שלהם ולקצור את הפירות.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר