מערכות דיוור אלקטרוני מאושרות אשר הינן בגדר "מערכות לבנות" אשר מאושרות על ידי ספקיות האינטרנט למשלוח ניזלטר ואשר אינן מוגדרות ספאם (יש מעט מאוד כאלו בארץ) מאפשרות אחוז הגעה גגבוהה ביותר של הניוזלטר לתיבת "דואר נכנס -INBOX" ולא לספאם.

דיוור אלקטרוני  - ניוזלטר היא השיטה הוותיקה והזולה ביותר לשיווק באינטרנט, למעשה ישנם הרבה עסקים שבנויים על דיוור אלקטרוני ובעצם זה ערוץ השיווק היחידי שלהם, אז כיצד זה ייתכן?

 שיווק בדואר אלקטרוני הדרך הזולה והיעילה להשיג לקוחות באינטרנט
ערוץ השיווק באמצעות דיוור אלקטרוני הינו הערוץ הוותיק ביותר באינטרנט ואשר שרד את כל השינויים אשר עברו על האינטרנט ב 15-20 השנים האחרונות.
מחקרים רבים שנעשו לאורך השנים אשר בדקו בעלי עסקים באינטרנט לגבי צורת השיווק היעילה והזולה ביותר מצביעים באופן ברור על דיוור אלקטרוני/ ניוזלטר כערוץ היעיל ביותר.

תנועה חינם לאתר- כיצד משיגים תנועה חינם לאתר
ניתן לקבל תנועה חינם ממספר מקורות באינטרנט, חשוב לזכור כי מקור תנועה חינמי אחד יביא לנו תנועה בנפח מסויים ומצומצם, לעומת זאת ככל שנפרוס את מקורת התנועה שלנו בטווח רחב יותר נוכל לצפות לקצב תנועה משמעותי.

קמפיין דוא"ל

במאמר שהתפרסם ב 210.7.2010 באי-מרקטר פורסם כי רוב הלקוחות מעדיפים תקשורת בדוא"ל.

למרות שהגל החדש של עולם הפרסום וקידום המכירות נשטף במידע רב אודות הכל של רשתות חברתיות,

מחקרים מצביעים דווקא על הדוא"ל ככלי מאוד אפקטיבי ביצירת מכירות והנעת גולשים למכירה.

שיווק משולב טקטיקות- כיצד לשווק באמצעות רשתות חברתיות ודיוור אלקטרוני
עסקים וחברות רבות משלבים כיום בין שתי הטקטיקות  על מנת להשיג אפקטיביות מרבית מקמפיין השיווק.
באמצעות הבנת הלקוח הפוטנציאלי וסגמנטצייה מתקדמת המשלבת בין  דיוור אלקטרוני ורשתות חברתיות נוכל לקבל קמפיין שיווקי אפקטיבי.

תתי-קטגוריות

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר