4 שיטות לשיווק ופרסום אופליין ואונליין לעסקים

שיווק היא אחת הדרכים היעילות ביותר להעלות את המודעות למותג שלכם, אך היא צריכה להיות מותאמת לאופן הפעולה של קהל היעד. לכן, כדי להיות בטוחים שעושים את הדבר הנכון מומלץ לנקוט בשיטות שיווק אופליין ואונליין. לפניכם כמה אפשרויות לשיווק בשיטות השונות:

טיפים לשיווק אופליין ואונליין

כל אחד שמבין קצת בשיווק יודע שעל מנת לשווק את המוצר או השירות שלו כמו שצריך, עליו להשתמש גם בשיווק אונליין (באמצעות האינטרנט) וגם בשיווק אופליין (לא דרך האינטרנט). ככל שיהיה יותר שיווק, כך המוצר או השירות יגיעו לקהל יעד גדול יותר. אותו קהל יעד יכול להפוך בקלות ללקוחות פוטנציאליים שירכשו את המוצר או השירות שמציע בעל העסק. אז איך אפשר לשווק כמו שצריך ומהם הטיפים לשיווק נכון ? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו בעצמכם.


בעבר היה ניתן לראות עסקים מנהלים קמפיין פרסומי באמצעי הפרסום המסורתיים כמו רדיו, טלוויזיה או עיתונות מודפסת. כניסת האינטרנט לחיינו השפיעה על שיטת הפרסום והיום מפרסמים רבים בוחרים לעדכן את שיטות הפרסום שלהם תוך שימוש בשיטת פרסום הכוללת טלמיטינג על מנת להעצים את הקמפיין ולהעניק יחס אישי לקהל המתעניינים במטרה להפוך אותם ללקוחות אשר יגלו עניין רב בקמפיין הפרסום.

פייסבוק או גוגל? בואו נעשה קצת נסדר

למי מאתנו העוסק בשיווק לא עלתה המחשבה ''באיזה אמצעי דיגיטלי יהיה משתלם יותר לקדם את המוצר שלי'' ? כנראה שלרובנו עלתה אותה התהייה.
גוגל ופייסבוק מספקות מענה זול, נוח ומדיד יותר בהשוואה למדיה המסורתית. פרסומת מוצלחת יכולה להגיע לקהל עצום בפרסומת פריים טיים אחת בדיוק בשיא המתח לפני שמכריזים על המנצח הגדול של העונה.

אנליטיקה

רוצים להגדיל את יחס ההמרה בין מספר הגולשים באתר הבית שלכם לבין מספר הגולשים הנוקטים בפעולה מקדמת מכירה? רוצים לייעל את הליכי השיווק, הפרסום והקידום שלכם במרחבי הרשת? זה הזמן לדעת הכול על חשיבות אנליטיקה לאתר האינטרנט אותו אתם מפעילים.

 

אסטרטגיה שיווקית או שימוש באלגוריתם מתקדם בלבד?

מכירות, פרסום ושיווק בעולם דיגיטלי הפכו למהירי החלטה, למערכות שיכולות לקבל שינויים ולבצע התאמות לעולם שעובד ופועל בקצב מהיר מאוד.
בכל שנות עבודתנו החל משנת 2005 אנחנו חווים את קצב השינויים הן מצד הלקוחות והן מצד מערכות הפרסום והמדיה, כמו גם מצד מערכות המדידה והאנליטיקה. הקמפיינים שאנחנו מנהלים עבור לקוחותינו השונים מצריכים מעקב סביב השעון, כמו גם קבלת החלטות וביצוע מהיר מאוד. בגלל סיבות אלה ואחרות החלטנו לשתף אותך בדילמה רווחת בחברות פרסום בשנים האחרונות, מה קודם למה, או מה חשוב יותר, אסטרטגיה שיווקית או אלגוריתם חכם ומתקדם בלבד?

כיצד מקדמים אתר ברשת?

שיווק אינטרנטי כבר מזמן הפך לשיטת השיווק היעילה והרווחת ביותר אך גם בתוך האינטרנט קיימות פלטפורמות שונות המיועדות לשיווק פרסום וקידום. המאמר הבא יסקור 5 מהאופציות הרווחות והיעילות לקידום עסק בעולם הדיגיטלי תוך שימוש בפלטפורמות השונות.

מספר טיפים לטירגוט מתקדם בפייסבוק

 כל מפרסם בפייסבוק יודע שבחירת קהל יעד נכון לפרסום משפיע באופן דרמטי על הצלחה או כישלון של כל קמפיין, במקסי-סייט אנחנו משקיעים זמן רב בבניית קהלי יעד נכונים על מנת שהלקוחות שלנו יקבלו ויהנו מקמפיינים מוצלחים, כאלה שמגיעים ליעדים אותם הלקוחות קובעים. כאשר אנחנו חושבים על בחירת קהלי יעד אז תמיד מתחילים ממאפיינים דמוגרפים, מה טווח הגילאים של הקהל?

תתי-קטגוריות

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר