איזה מערכת CRM  הכי מתאימה לעסק שלך?

אין עסק היום שיכול להרשות לעצמו להתנהל ללא מערכת CRM. איסוף נתוני לקוחות, שמירה של הנתונים בצורה שקל ונוח לשלוף אותם ושימוש בנתונים הללו לצרכי שיווק הם הבסיס של כל מערך שיווקי בין אם מדובר בפעילות און-ליין או פעילות אוף-ליין.

 

עולם התיירות של היום שונה מאוד ממה שהוא היה לפני עשר ואפילו לפני חמש שנים. הצרכנים היום מחוברים לכלים דיגיטליים שמאפשרים להם לתכנן את החופשה שלהם בעצמם, להשוות מחירי טיסות וחדרי מלון, להתייעץ בזמן אמת ברשתות חברתיות ולקבל ביקורות ממבקרים אחרים שאין להם היכרות אישית איתם. 

נתחיל מהסוף:  יותר מ-1,100 גולשים וגולשות ישראלים הגיעו לחגוג במשך שבוע שלם עם המון סקי, הופעות של אמנים ישראלים ומסיבות מקפיצות:

- 30% עלייה בהיקף הפסטיבל מהשנה שעברה

- אינפקטד משרום, ממ"ב והתקווה 6 הרימו את כולם

- 1,100 איש בגובה 2,300 מ' לא אומר שממשוק CRM זה בשמיים

כיודע גוגל מציעה עשרות שירותים שונים לעסקים, משירותי פרסום ואנליטיקה ועד שירותי מפות ותקשורת, אם אתם בעלי עסק אתם חייבים להכיר את השירות שמאגד רבים מהשירותים שגוגל מציעה - Google My Business, בעזרת הכוונה נכונה השירות המעולה הזה יכול לעשות לעסק שלכם פלאים, לחשוף אתכם לקהלים חדשים ולעזור לכם במתן שירות מצויין ללקוחות שלכם. בואו ללמוד כיצד משתמשים בשירות הנהדר הזה נכון.

הגדרת יעדי קמפיין - תזמב"ר

יעדי הקמפיין הם החלק הראשון בהגדרת אסטרטגיה של קמפיין, הם מצביעים על התוצאה הרצויה של הקמפיין ועל המאמץ הנדרש.
יעדים הם המטרה והבסיס לניתוח ושמירה על התקדמות הקמפיין. הפעולה הראשונה שמבצעים כשמתכננים קמפיין הוא הגדרת היעדים, זה מה שיכול לשמור על קמפיין כדי שיהיה "מחובר למציאות".

קידום העסק בטריפ אדוויזר

למי שלא מכיר את ה TripAdvisor, אז רק נאמר שכבר שנים הוא נחשב כאתר התיירות המשמעותי ביותר ברשת. באתר אפשר למצוא המלצות תיירות לכל יעד שניתן להגיע אליו על פני כדור הארץ. בכל יעד תמצאו רשימת דירוג של מלונות מסעדות רשימת אטרקציות תיירותיות ועוד. גם בארץ עסקים הבינו שעל מנת למשוך תיירים מחו"ל עליהם להופיע במקום גבוה בדירוג בתוך טריפ אדוויזר. לחברה יש כמובן אתר עשיר עם מידע רב, כמו גם אפליקציות למגוון המכשירים. בלינק הבא תוכלו לדרוש את השליטה על העסק שלכם.

הקמפיין ששינה את חוקי המשחק של שיווק באינטרנט

כאשר בוחנים כיצד מתחלקת עוגת הפרסום בישראל ניתן לראות כי עדיין המדיום החזק ביותר הוא ללא ספק הטלווזיה. בשנת 2014 למעלה מ-40% מעוגת הפרסום הופנתה לעבר מסך הטלוויזיה, כאשר במקום השני נמצאת העיתונות. האינטרנט באותה שנה הסתפק רק במקום השלישי עם 22% מעוגת הפרסום. אומנם נתח מכובד, אבל אלו מספרים שלא בהכרח משקפים את כמות הזמן שהצרכנים נחשפים לכל אחד מהמדיומים. ב-2015 היה ניתן לראות כבר שינויים גדולים בחלוקה, כאשר האינטרנט זינק ב-25% בהכנסות הפרסום וחצה את רף מליארד השקלים. הזינוק המטאורי הזה בא כמובן על חשבון מדיות אחרות. הנפגע העיקרי הוא הפרינט (עיתונות) וכמובן גם הטלווזיה.

בקרוב לא יופיעו מודעות לצד תוצאות החיפוש בגוגל

גוגל אישרה כי בקרוב מאוד הם יפסיקו להציג מודעות פרסום לצד תוצאות החיפוש.
כולנו מכירים את עמוד התוצאות של גוגל, בחלק המרכזי יש כרגע עד 3 מודעות פרסום שלאחריהן יש כ 7 תוצאות חיפוש, בקרוב גוגל מכניסה שינויים לעמוד תוצאות החיפוש והפרסום שלה, כך שבמקום 3 תוצאות ראשונות יהיו 4 תוצאות פרסום בחלק עליון של המסך, השינוי הוא  שבצד (ימין / שמאל) לא יהיו יותר פרסומות.

המרחב האינטרנטי חשוף לכלל הגולשים ולכן כל תוכן שייכתב ויעלה לאתר כלשהו המאונדקס במנוע

החיפוש של גוגל יופיע בתוצאות חיפוש. כתוצאה מכך המוניטין של כלל האנשים עלול להבנות על ידי

מנועי החיפוש השונים. האינטרנט הוא למעשה מקור המידע הראשון אליו פונים על מנת לקבל מידע.

תתי-קטגוריות

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר