מה המכנה המשותף המרכזי של מנהלי השיווק ? נכון, ריבוי משימות וחוסר בזמן, תמיד צצים רעיונות חדשים, תמיד יש רשימת משימות חשובות לביצוע אך לא תמיד יש זמן ליישם את הכול. ובכן, רצוי שתקדישו מספר דקות מזמנכם לקריאת הפוסט הבא, כי הוא הולך לחסוך לכם המון זמן, לסגור לכם הרבה משימות פתוחות, ולהפוך לכם את המשימות לקלות ומסודרת הרבה יותר. אז קדימה, מתחילים :

מנוע החיפוש של גוגל הולך והופך למעצמת פרסום ממומן מיום ליום, אינספור מתחרים נכנסים לשוק השיווק הדיגיטלי מדי שנה בכלל תחומי העניין, כבר למעלה מ-13 מודעות ממומנות מוצגות בעת ובעונה אחת, יחד עם גוגל, נמצאת גם פייסבוק, הרשת החברתית ששולטת בבלעדיות וביד רמה על כלל מתחריה בארצנו הקטנטונת ומציעה לחבריה שלל רחב של פרסומות בין פוסט אחד למשנהו. ובכן, כמו שמתכון לעוגה יהיה מוצלח רק אם חומרי הגלם המרכיבים אותו יהיה איכותיים, כך גם קמפיין פרסום ממומן, ללא עמוד נחיתה אפקטיבי לא תהיה לו יכולת להיות מושלם. לכן, הכנתי עבורכם את המתכון המנצח לעמוד נחיתה אפקטיבי ויעיל, שיקפיץ את קמפיין הפרסום שלכם למימדים אחרים.

התחרות גוברת, מספר בעלי העסקים בתחום העיסוק שלכם רק הולך וגובר, הדרך אל הלקוחות הפוטנציאלים מפרכת וקשה יותר מיום ליום, מנסה כבר זמן רב למצוא את הנוסחה לחשיפה היעילה ביותר של העסק... אם הנהנתם בראשכם לפחות פעם אחת במהלך קריאת שורות אלו, כדאי לכם להמשיך לקרוא עד הסוף 

שיטת תער"פ לפרסום באינטרנט

בעולם של היום, אנחנו בני האדם מקבלים מסרים רבים ושונים, לחלקם אנחנו מגיבים ולחלקם לא, לעיתים אף מתעלמים. חלק מהמסרים מגיע מעמוד הפייסבוק, סרטוני יוטיוב או טלוויזיה, שלטי חוצות, שלטים על משאיות ואוטובוסים, אפילו מחנויות ראווה של חנויות.

בעולם הפרסום בכלל ובעולם פרסום באינטרנט בפרט יש צורך להיות חד, ישיר ובעל משמעות עבור הצרכן הסופי. לכן חלק מהקמפיינים אותם אנחנו מובילים מכילים את הדרך הבאה, אותה כינינו בקיצור שלה: תער"פ.

כנראה שמדובר בשאלת מיליון הדולר עבור בעלי עסקים מקומיים שמעוניינים לחשוף את העסק שלהם לעולם הדיגיטלי ולהרחיב את מאגר הלקוחות הקיים. כיום בתחום השיווק באינטרנט ישנן חברות רבות שמציעות את שירותן, כמו גם פרילנסרים רבים שיציעו לכם חבילת שיווק אטרקטיבית ומנצחת, אך איך באמת תדעו כמה כסף תצטרכו להשקיע כדי שהשיווק יצליח ? באילו ערוצים שיווק עליכם לפעול וכמה להשקיע בכל אחד מהם? המאמר הבא יעניק לכם מספר כלים חשובים לבדיקה לפני שאתם ממהרים לחתום על החוזה הבא.

 

הפעם אני רוצה להתמקד בנושא חשוב: המרות באתר שלך

אנחנו במקסי-סייט נשאלים לא מעט על נושא המרות באתר או על נושאים סביב נושא ההמרות באתר, לכן החלטתי להעלות מאמר קצר בנושא, מקווה שהוא יוכל לעזור לך לגבש את האסטרטגיות הנכנות עבורך באתר שלך.

 

במהלך השנתיים האחרונות אנחנו עובדים עם לקוחות נבחרים כדי לספק תוצאות טובות יותר בכל הקשור לפרסום בסלולר. הקמפיינים אותם העלינו היו מכוונים למשתמשים במחשבים ניידים, נייחים וטלפונים סלולרים.

כל בעלי העסקים שמפרסמים את עסקיהם באינטרנט רוצים דבר אחד, להגדיל את היקף המכירות החודשי באמצעות ערוצי הפרסום השונים, לשם כך, כולם ירצו כמה שיותר לידים איכותיים. מה זה ליד איכותי? מה היא הדרך הנכונה להשיג כמה שיותר כאלה? וכמה זה עולה? כל התשובות במאמר הבא.

תתי-קטגוריות

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר