מזל טוב, פתחתם עסק חדש! בטח אתם מאושרים שסיימתם עם כל הבירוקרטיה, הרישיונות, הבדיקות, הטפסים, והתרוצצות בין הגופים השונים. אך דעו שהאתגר האמיתי עוד לפניכם. אלפי עסקים חדשים נפתחים בישראל מדי שנה, לא מעט גם נסגרים במהלך אותה השנה בשל חוסר הצלחה וניהול כושל. מנוע הצמיחה של עסק חדש הוא המערך השיווקי שלו, אז איך מנהלים מערך שיווקי חכם ויעיל בתקציב מוגבל? איך ממנפים להצלחה עסק שרק הוקם? מה הדברים החשובים שצריך להכיר כשעוסקים בפרסום באינטרנט לעסקים קטנים? כמה עולה לפרסם את העסק באינטרנט? כל התשובות במדריך המלא שהוכן עבורכם.

התוכן באתר שלכם הוא החלק החשוב ביותר שבו. רבים מאתנו נוטים לעיתים לזלזל או להזניח את תחום כתיבת התוכן באתר ולהפנות את תשומת ליבנו לנושאים אחרים שבו, לדוגמת עיצוב, בדיקות טכניות וכדומה. אלו המפנימים את העובדה שתוכן איכותי משאיר את הגולשים באתר לאורך זמן ומשפר את אחוזי ההמרה באופן משמעותי, הם אלו שיראו תוצאות מצוינות (גידול בתנועה לאתר, גידול בהמרות) לאורך זמן. על מנת שתוכלו להתחיל ולייצר תוכן איכותי, אנו מביאים לפניכם 5 טיפים שיהוו עבורכם את הבסיס ליצירת תוכן אטרקטיבי.

בתחום שירות וייעוץ עסקי ניתן למצוא לא מעט חברות המספקות שירותים עבור לקוחות, אבל על מנת להפוך לחברה הטובה ביותר חשוב מאד למצוא דרך לעקוף את המתחרים שלכם. היום בעולם בו התחרות הפכה לגדולה יותר חשוב מאד למצוא דרכים להבליט את היתרונות שלכם על פני המתחרים. כאן נכנסת לתמונה חברת מיתוג אשר תפקידה למתג את העסק שלכם ולהפוך אותו למוביל.

מדריך יוטיוב המלא 2015

פלטפורמת פרסום קבצי הווידאו של גוגל היא כבר מזמן הדבר הכי ברשת. בכל דקה מועלות ליוטיוב מעל 80 שעות, נתון בלתי נתפס לכל הדעות. אז פי שהבנו, בשביל לבלוט בין כל מיליארדי הסרטונים שנמצאים בערוצים השונים, יש לבצע פרסום יעיל ביוטיוב, בהתחשב במגוון פרמטרים

פרסום מקומי

מחקרים מראים שרוב העסקים הקטנים נותנים שירות ומוכרים מוצרים לאנשים שגרים ועובדים ברדיוס של עד 5 ק"מ.

למרות שמדינת ישראל קטנה בשטחה וכל עסק רוצה למצות את הפוטנציאל שלו כמה שהוא רק יכול, יש גבול למשאבים הכספיים שלו, לכן אין לעסק סכומי כסף אינסופיים לפרסם בו. את ההבנה הבסיסית הזו יודעים כל המקומונים, העיתונים ומחלקי הפליירים, אך גם עם כל האפשרויות הללו, יש עדיין בזבוז כסף רב, עסק קטן לא יכול לאפשר לעצמו להשקיע כסף רב מבלי לראות תמורה מתאימה.

 

לכן אנו במקסי-סייט יוצרים ומתאימים פרסום באינטרנט פרסום מקומי מבוסס מיקום לכל עסק, פרסום כזה שהעסק ייראה החזר על השקעה ויאפשר לו לפרסם ולהביא אליו לקוחות חדשים ונוספים.

הקטלוג הדיגיטלי הינו עיתון שניתן לדפדף בו ואף כחלק מחווית הצפייה ניתן להשתמש בצליל של דפדוף אשר נותנן תחושה של דפדוף אמיתי,מדובר במוצר אשר יאפשר לכם ריכוז של פריטים, כתבות או מוצרים שאתם רוצים לידע בהם את הלקוחות שלכם, ניתן לשלוח את החוברת במייל ללקוחות ולקוחות פוטנציאלים ולהגדיל את התנועה לאתר ואת המכירות שלכם.

קידום סרטונים ביוטיוב

תחילת 2015 , וריח של שינוי מתנדף לאוויר , נראה שגוגל , ענקית האינטרנט , שינתה בצורה דרמטית את האלגוריתם שלה לדירוג סרטוני יו טיוב. אנחנו כאן בשביל להעניק לכם סקירה מהירה ומקצועית על השינויים המרכזיים שנעשו באלגוריתם של גוגל והמלצות יקרות ערך שיעלו את הסרטונים שלכם מעלה מעלה בסולם התוצאות.

פרסום ביוטיוב

חברות וארגונים רבים משקיעים מאמצי פרסום ותקציבים גדולים בקידום ופרסום בגוגל בארץ ובעולם, אין ספק כי זהו ערוץ חשוב ויעיל, אולם זהו גם ערוץ יקר.

יוטיוב הינו מנוע החיפוש השני בגודלו בעולם בנוסף להיותו פלטפורמת וידאו ענקית. מליוני הגולשים אשר נמצאים ביוטיוב כל יום מבצעים מליוני חיפושים אשר אם נדע כיצד למקד נכון את הפרסום עליהם נוכל לקבל תוצאות מעולות.

תתי-קטגוריות

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר