פרסום מוצלח באינטרנט בכלל בגוגל בפרט מתחיל עם מקצועני הפרסום של מקסי סייט

האינטרנט הוא המקום בו הכל קורה, ופרסום ושיווק מקצועי מאפשר להגיע לקהל לקוחות גדול יותר בדרך המשתלמת ביותר.
בשביל זה אתה זקוק למקצועיות, לנסיון ולידע של מומחי מקסי-סייט לעזור לעסק שלך ליצור לקוחות חדשים ולהגדיל הכנסות.

רימרקטינג היא צורת פרסום שהולכת ותופסת תאוצה באינטרנט ולאחרונה יותר ויותר גם במובייל. בקצרה, הכוונה היא לטכניקה או אסטרטגיה פרסומית לעקוב אחרי לקוחות פונטנציאליים שלא  מימשו קנייה באתר ולנסות למשוך אותם בחזרה מאתרים אחרים בהם הם גולשים. כלומר, אם הפרסום הראשוני מביא את הגולש לאתר, הפרסום השני (רימרקטינג) מנסה להחזיר אותו בחזרה למימוש עסקה.

חלק מהפעילות שלנו היא נתינה וכשאנחנו אומרים נתינה אנחנו מתכוונים לעזור לכם להבין יותר טוב את עולם האינטרנט והשיווק באינטרנט.
במסגרת הנתינה האינסופית שלנו ריכזנו עבורכם את כל המדריכים שלנו בנושאים השונים שפרסמנו באתר, כדי שיהיה לכם יותר נוח. אמרתם מדריך אינסטגרם- קיבלתם, אמרתם מדריך גוגל אנליטיקס - קיבלתם, אמרתם מדריך בניית אתר סלולרי- קיבלתם! ועוד...

מה שהופך את סין לשוק כה מעניין בתקופה זו היא שסין מהווה נקודת מפגש של כל כך הרבה טרנדים. המעבר מחיקוי כלכלי לחדשנות כלכלית,ההתקררות הכלכלית הממשמשת ובא, האבולוציה המהירה של פלטפורמת המדיה החברתית, שינוי מכלכלת יצוא לשוק מקומי חזק, ועלייתו של המסחר האלקטרוני. כל הדברים הללו הם הגורמים לשינויים בדרך בו עסקים בוחרים לשווק עצמם ובדרך בו צרכנים בוחרים לעסוק עם מותגים.

פרסום באנרים בגוגל אדוורדס

חברות ומותגים מוציאים סכומים משמעותיים ביותר כדי להגיע ללקוחות חדשים כמו גם לעדכן לקוחות קיימים.
דרך נוספת כדי לבצע זאת היא ע"י פרסום באנרים ברשת התוכן של גוגל, הרשת הינה מאגר גדול מאוד של אתרים יחד עם כלים של גוגל שמוטמעים באתריה השונים כמו יוטיוב, ג'ימייל ועוד.

תתי-קטגוריות

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר