חוקי המשחק של עולם הפרסום באינטרנט מלמדים אותנו על מגמות שונות של קידום.
כשניגשים לפרסום אתר באינטרנט, חשוב להקפיד על הגדרת טווח הפעילות באינטרנט בהתבסס על האזור הגאורפי, כך גם על הסטנדרטים של מנוע החיפוש וקהל הייעד. כל אלה יספקו לנו מדד להיקף שיעור הגולשים ומאפייניהם וכך גם היקף התחרות. מדדים אלו יעזרו לנו לגבור על האתרים המתחרים ולהגיע לכמה שיותר גולשים.  יש להיות ערניים לכך שהיקף ואופי פעולות קידום האתרים אינם זהים בכל מדינות העולם.

 

כל מה שרצית לדעת ולא העזת לשאול

 

את הצלחת העסק באינטרנט אפשר לפרק לכמה מדדים. על מנת שנוכל לנתח ולעקוב אחר מדדים אלו, יצר בשבילנו גוגל את הכלי שנקרא גוגל אנליטיקס.

אם ייעד המטרה של האתר שלך הוא להניב כמה שיותר רכישות, לידים הרשמות או כל סוג של פעולת המרה, קודם עלייך לבדוק מה גורם לגולשים שלך לעזוב את האתר ומה מונע מהם להגיע לעמוד ההמרה להשלמת הפעולה הרצויה .

קידום אתרים בינלאומיים כולל תהליך של הגדרת האתר שלך כך, שמנועי חיפוש יוכלו לזהות בקלות לאילו מדינות אתה מייעד את האתר שלך, ובאילו שפות אתה עושה שימוש עבור העסק שלך.

כאשר אתה מסתכל על התנועה באתר שלך ואתה מבין שנתח גדול של המבקרים שלך מגיעים ממדינות אחרות או שהם דוברי שפות אחרות, ייתכן שהגיע זמן לחשוב על קידום אתר ברמה בינלאומית (משמע: מיקוד גאוגרפי).

כולנו מכירים את הבעיה הרווחת כאשר גולשים או רובוטים של מנועי החיפוש מגיעים לעמוד שכלל לא קיים באתרכם (בשפה המקצועית שגיאה זו נקראת שגיאת 404), הבעיה יכולה לנבוע ממספר סיבות, בין היתר, הקלדה לא נכונה של שורת הכתובת על ידי הגולש, תקלה במערכת הניהול של האתר ועוד.

קידום אתר אינטרנט

אם גם אתם שאלתם את עצמכם את השאלה הזו, דעו שאתם בחברה טובה. כל עסק מצליח בישראל מקדם את אתר האינטרנט שלו. במאמר הבא נראה לכם איך עושים זאת ועל מה צריך לשים דגש.

האינטרנט הסיני כיום משחק תפקיד כמארח לכוורת תוססת של פעילות יצירתית וכמו הרבה היבטים טכניים אחרים של קידום אתרים סיניים, הוא תמיד מתפתח ומלא בהזדמנויות.
עם יותר ויותר ידע ומוכוונות באינטרנט דמוגרפי כמו גם כמה התפתחויות חדשניות בפורמט של תוכן, פונקציונליות וטכנולוגיה, עכשיו זהו זמן מצוין לקפוץ וליישם את מה שאנחנו יודעים מחוויות התוכן שלנו במערב ולוודא שזה מקומי ומכוון-כראוי לשוק הסיני.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר