קידום אתרים בסין

בעוד שרבים מאיתנו מכירים את גורמי הדירוג של גוגל ויש לנו הבנה טובה של אמצעי קידום מרכזיים ברמת העמוד לשם קבלת הדירוג לאתר, יש מעט מאוד במונח המקורות בכל הקשור למה שמניע את באידו. למעשה, אלגוריתם הדירוג של Baidu לא שונה מדי מגוגל. עם זאת, יש כמובן כמה הבדלים מרכזיים שצריך לשקול.

בניית קישורים

קישורים הם הרחובות המרכזיים באינטרנט והם אלו שמראים לנו מה חשוב ומה לא, זוהי גם הדרך המרכזית של מנועי החיפוש לדרג אתרים ולהחליט על חשיבותם ועל טיבם.

בניית קישורים טובים תמקם את האתר בצורה אורגנית במקום טוב שבו הגולשים והלקוחות הפוטנציאלים שלכם יאתרו אתכם.

במילים אחרות בניית קישורים פנימיים וקישורים חיצוניים עם אתרים אמינים תביא לכם לקוחות על ידי מנועי החיפוש

מה נשתנה בקידום האתרים 2015

לקראת חג הפסח המתקרב ובא, החלטנו לכתוב לכם  את התשובה האמיתית והעדכנית על הקושיה המיתולוגית: מה נשתנה? על השינויים המרכזיים בתחום קידום האתרים, שנת 2015.

מצעד הפרמטרים שמשפיעים על קידום האתרים – מה אין ומה אאוט ?

לא צריך להיות מומחה לקידום אתרים כדי לדעת ששורה ארוכה של פרמטרים הם שיקבעו, בסופו של יום, את המיקום הספציפי של האתר במנוע החיפוש הפופולארי ביותר בעולם, Google. בין אותם משתנים, יש כאלה אשר החשיבות שלהם נחשבת למכרעת במיוחד. ותק הדומיין נכנס לתמונה בנקודה הזו בדיוק. כיצד הוא משפיע על הקידום? והאם ניתן לצעוד במעלה מנוע החיפוש גם עם דומיין חדש?

ישנן התנגדויות רבות ומיתוסים בנוגע לקידום אתרים אורגני(seo).

מחקר שנעשה בשנה האחרונה מצביע על כך שמרבית הגולשים מחפשים אחר קניות במנוע החיפוש ולוחצים יותר על החיפושים האורגניים ופחות על הממונים, נמצא כי 76% אחוז מהעסקים שמוכרים לעסקים מקבלים חלק גדול מהפניות שלהם מתוצאות החיפוש האורגניות, שהם לא מפרסום ממומן בגוגל, לפי כמה מחקרים בארץ ובעולם, אחוז הפניות מקידום אורגני מפרסום ממומן גדול בכ 300% לערך, כלומר: אם האתר היה מקודם גנרית בצורה טובה, ייתכן ועל כל פניה מפרסום היה מקבל 3 פניות מהקידום האורגני.

היום המספרים האלו גבוהים הרבה יותר על פי המגזין של מנועי החיפוש והקידום sej ופורבס.

אבטחת אתר מעלה את דירוג האתר בגוגל

גוגל הודיעה לאחרונה כי היא תיתן "נקודות זכות" נוספות לאתר שיהיה מאובטח.

"נקודות הזכות" הללו ייזקפו לזכות האתר בסה"כ הפרמטרים של דירוג האתר ומיקום הופעתו בתוצאות החיפוש של גוגל.

בגוגל טוענים כי זה אולי יוסיף כ 1% לדירוג הכללי של ציון איכות האתר, אך יש כאלה שזה יישפר באופן משמעותי את הופעתו בתוצאות החיפוש.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר