איך השתנה עולם התוכן 

התוכן הוא המלך ! הבשורה עדיין לא השתנתה. על מנת לכתוב תוכן איכותי עלינו לזכור לנסות להיות "אובייקטיבים" בכתיבת הנתונים אשר בכתבות שלנו. למה? כי זה מה שמחפשים היום בOutbrain(מערכת פרסום מבוססת תוכן,אשר ממליצה על ידיעות ומביאה עימהלידים רבים) לא מספיק כבר לכתוב 300-600 מילים, ולהכניס כ-10% מילות מפתח, שזה בכתבה של כ-300 יוצא כ 3 מילות ,מפתח, לא מספיק לכתוב תוכן רלוונטי ושיווקי לקידום האתר

תחום קידום האתרים חווה לא מעט שינויים בשנים האחרונות ובהם שינויים חייתיים מאוד ( פינגווין פנדה...) כל כמה זמן יוצאים אל עולם קידום האתרים מאמרים שלמים העוסקים בשיטות שונות וחדשות לקידום. אני לא יודעת מה אתכם אבל אני צריכה קצת סדר בכל הבלאגן. למי שלא יודע אני חסידה של ניל פאטל ולכן ריכזתי עבורכם 9 חוקי עשה ואל תעשה בקידום אתרים לרגל חגיגת 9 שנים למקסי סייט בהשראתו.

תיירות הינו קמפיין אינטרנט שמשלב בין יכולות וידאו מתקדמות, יכולות תוכן, באנרים ומנועי חיפוש. הבסיס לקמפיין הינו סרטון ויראלי מוצלח, שמטבעו מקדם את עצמו היות והוא זוכה לשיתופים והעברות על ידי הגולשים עצמם. סביב הסרטון נבנה מערך תומך הכולל מודעות פרסום, כתבות תוכן וכו'.

אפריקה הינה היבשת השנייה בשטחה ובגודל אוכלוסייתה לאחר אסיה ומבחינה עסקית, ולכן היא מהווה כר הזדמנויות אדיר בזירה מתפתחת ורווחית. לפיכך, עסקים מצליחים המעוניינים להתרחב ולהגיע למחוזות חדשים צריכים לשקול ברצינות הקמת אתר הפונה לשוק האפריקאי.

משתמשי הסמארטפונים הם חלק בלתי נפרד מתנועת הגולשים שלכם ועם הזמן הם הופכים להיות חלק משמעותי מתוך כמות הגולשים באתר. במאמר זה אנו נדון בטעויות הנפוצות בבניית אתר סלולרי ונלמד כיצד להמנע מהן.

רוצה להגדיל את העסק ולשפר את אתר האינטרנט שלך? מומחי הפרסום של מקסי-סייט מחכים לך!

בין אם מדובר בעסק קטן, בינוני או גדול התחרות היום גדולה והכלים הולכים והופכים למשוכללים יותר – ולכן רק צוות מקצועי בעל נסיון וידע עשיר בפרסום יוכל להביא לך את התוצאות הטובות ביותר.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר