בבלוג האבטחה של גוגל היא הודיעה ב 19.6.2012 בכל יום יש כ 12 14 מיליון שאילתות חיפוש שלפחות אחד מהם כולל תוצאה עם אתרים בעלי תוכנות זדוניות, גוגל מוסיפה כי שימוש בדפדפן כרום מקטין את הסיכוי להיפגע מאתרים אלה.

 

אחרי בחינת מספר אתרים ע"י מערכות מיוחדות למעקב אחרי גולשים, הגענו למספר מסקנות חשובות. אחד הנתונים החשובים שבעלי ומנהלי אתרים רבים אינם מתחייסים אליו הוא שיעור הנטישה של האתר, שיעור זה מגיע כאשר גולש נכנס לאתר ונוטש אותו מיידית מבלי להמשיך לעמוד שני והלאה.

כבר מזמן כל בעל עסק מבין שהוא חייב אתר אינטרנט כדי להיות רלוונטי ומותאם למציאות בה אנו חיים כיום. כבר מזמן מרבית בעלי האתרים יודעים שרק להרים אתר זה לא מספיק וצריך לעשות משהו פעיל כדי שאנשים באמת ימצאו את האתר כשהם מחפשים משהו בגוגל. אך מכאן מתחיל לו פער אדיר בין הידיעה הבסיסית הזו לבין נקיטת פעולות מעשיות בשטח, פעולות לשיפור התנועה לאתר, הנוכחות האינטרנטית שלו וכמובן שלאור אלו גם שיפור של ההכנסות. קידום אתר אינטרנט צריך להיות חלק מהותי מאסטרטגיית הצמיחה של עסקים כיום, לכן ריכזנו עבורכם כמה פעולות בסיסיות שנדרש לבצע כדי לקדם את האתר במנוע החיפוש באופן אורגני.

מנהלי אתרים רבים רואים בסרגל הכלים של גוגל את דירוג האיכות (PageRank) של האתר שלהם במנוע החיפוש, דירוג האיכות של גוגל מתעדכן כשלוש פעמים בשנה, הסיבה שהוא לא מתעדכן בכל יום היא שגוגל אינם רוצים למנהלי האתרים ייתרכזו בדירוג האיכות במקום בעדכון איכותי של האתרים, אם בתוכן מקורי, כותרות, תיאור עמודים, קישורים איכותיים ועוד פרמטרים חשובים באמת.

כמה הקלקות מקבל המקום הראשון בגוגל?

קידום אתרים מקצועי
בעלי עסקים רבים נעזרים כיום בשירותי קידום של חברות מקצועיות וזאת בהנחה כי הגעה למקומות הראשונים בגוגל משמעה יותר כניסות לאתר והגדלת הסיכוי לגידול במכירות.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר