פוסטים למתקדמים בפייסבוק

 בכל מה שנוגע לפרסום באינטרנט, כוחה של פייסבוק ובתה הקטנה אינסטגרם רק עולה ועולה. פייסבוק משכללת את האפשריות במערכת כמעט על בסיס שבועי ואנחנו צריכים להיות עם היד על הדופק כל הזמן על מנת לעמוד בקצב. בכתבה שלפניכם ננסה לסקור חלק מאפשריות החדשות (יחסית) שפייסבוק נותנת למשתמשים ולמפרסמים.

וויצ'ט

סין אולי נחשבת ליצרנית הגדולה בעולם, אבל גם לחברות ישראליות יש מה להציע לצרכן הסיני והעידן הדיגיטלי מאפשר להגיע לצרכנים הסינים בקלות רבה. וויצ'ט לדוגמא, הרשת החברתית מבית ענקית האינטרנט הסינית טנסנט, היא כלי שיווקי אדיר שכמעט אינו מנוצל על ידי חברות ישראליות כאמצעי לחדירה לשוק הסיני. בשנה האחרונה הרשת הורידה חסמים, ועכשיו ההזדמנות למשווקים מערביים לחדור לשוק הסיני יותר בקלות.

לאחרונה יצא לנו לבחון כלי חדש שהגיע לפתח משרדנו, אתר בשם Fotojet שמאפשר לכם לערוך תמונות בקלות באמצעות אתר ידידותי מאוד למשתמש, אומנם לא חסרים כלים לעריכת תמונות הן לדסקטופ ובטח למובייל אבל ל- Fotojet יש כמה יתרונות בולטים על פני כלים אחרים מאותו עולם. 

אינסטגרם הופכת בקצב מהיר למוקד משיכה עבור מותגים שמעוניינים להשתמש במדיה החברתית כדי ליצור קשר עם לקוחות קיימים ולקוחות פוטנציאליים חדשים - ויש סיבה טובה לכך. המותגים המובילים באינסטגרם רואים שיעור אינטראקציה של 2.3% לכל עוקב, אשר עולה בהרבה על שיעור המעורבות של מותגים אלה בפייסבוק (0.2%) ובטוויטר (0.02%).

קידום באינסטגרם

רשת האינסטגרם היא מזמן לא רק רשת שבה אנו מעלים תמונות מהים, ממסע הקניות או סתם מטיול עם הכלב בפארק. רשת האינסטגרם היא רשת חברתית שיכולה להזניק את העסק שלכם ולהביא אותו לחשיפה חסרת תקדים. אז בשביל להתחיל ולנהל את המותג העסקי שלכם בצורה נכונה באינסטגרם, הכנו עבורכם 10 טיפים מרכזיים לניהול פרופיל התמונות שלכם בצורה יעילה.

האשטאג ברשתות חברתיות

תגית #האשטאג הומצאה כדי לעזור לנו לבצע ארגון טוב, הגיוני וברור של כל הפוסטים והתמונות ברשת. מכיוון שהגולשים אימצו את התגית בצורה כל כך יצירתית כל הרשתות החברתיות אימצו את השיטה והטמיעו את האפשרות הזו. כאן נוכל ללמוד על ההבדלים והאפשרויות של הטמעת תגית ההאשטאג, זאת כדי לתרום לאתר של העסק שלך ברשת.

יוטיוב הפך בשנים האחרונות לערוץ דיגיטלי מקובל לשיווק עסקים, בשנה האחרונה יותר ויותר עסקים פותחים ערוצים עיסקיים ביוטיוב ודרכם משווקים את מוצריהם, מאחר ויוטיוב הוא מנוע החיפוש השני אחרי גוגל, הנוכחות ביוטיוב היא הכרחית!

דירוג עסקים בפייסבוק

כדי להציג דירוג כוכבים בעמוד הפייסבוק של העסק,
על העסק צריך שיהיה כתובת, רק כשיש כתובת לעסק ניתן יהיה לדרג אותו.
מערכת פייסבוק מחוברת למפות של בינג-מייקרוסופט.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר