גוגל +

אין עסק היום שיכול לנהל מערך שיווקי ללא מדיה חברתית, ודף גוגל+ מספק לעסק שלך עוד פלטפורמה ליצירת קשר עם לקוחות, לחיזוק תדמית המותג ולהגיע לקהל חדש. אבל האמת היא שלהתחיל נוכחות חברתית חדשה מאפס זה לא פשוט בכלל וללא מספיק עוקבים, הזמן והמאמץ שהשקעתם למעשה יורדים לטימיון. לכן, השלב הראשון בתכנון הפעילות העסקית בגוגל+ היא למשוך עוקבים חדשים לדף העסק. איך עושים את זה? הנה כמה טיפים שיעזרו לכם להתחיל:

מדריך אינסטגרם: איך לנהל מותג באינסטגרם

לפני שרצים לבצע פרסום באינסטגרם אפשר ורצוי לפתוח חשבון עבור החברה או המותג שלכם במטרה להגדיל את הנוכחות שלכם ברשת אולם גם לחזק את תדמית המותג. ניתן למצוא המון דוגמאות באינסטגרם למותגים שהבינו את לנצל את הפלטרפורמה הזו לטובתם ומציגים חשבון אינסטגרם תדמיתי.

פרסום באינסטגרם

אם עוד אין לכם חשבון אינסטגרם, כדאי שתפתחו אחד, כי מעכשיו אינסטרגרם היא לא רק רשת חברתית להעלאת תמונות. שנה וחצי אחרי שנרכשה על ידי פייסבוק, אינסטרגם מציגה מודל עסקי שיאפשר לעסקים להכניס פרסומות לרשת החברתית, מה שהופך אותה לפלטרפורמה עסקית שניתן לפרסם בה ולחזק תדמית מותגית לקהל יעד ממוקד. נכון להיום יש כ-150 מליון משתמשים חודשיים באינסטגרם, ומהלך קיצוני מדי עלול לערער את הנאמנות שלהם לרשת. לפיכך מודל הפרסום מנסה לשלב פרסומות באופן שתואם את רוח הפעילות באינסטגרם. 

קמפיין לייקים בפייסבוק

כחלק מניהול פרסום עבור לקוח שלנו, ראינו כי פייסבוק הוסיפו נתונים לגבי קמפיין לייקים בפייסבוק, כבר כאן ניתן לראות אם הקמפיין היה אפקטיבי, מה הוא השיג ואם עמד בציפיות הלקוח למעורבות, הקלקות ועוד נתונים שהיה ניתן לגשת אליהם רק אחרי כניסה לעומק הקמפיין.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר