ערוץ יוטיוב - גאדג'ט

ערוץ היוטיוב אשר נמנה בין היפים ביותר בעולם הושק לאחרונה על ידי הרשות הלאומית לבטיחות בדרכים, אנחנו גאים לקחת חלק בבניית הערוץ הניהול והשיווק שלו יחד עם חברת תבונה מילניום.
מוזמנים להצטרף לחוויה.....

קבלו הצעה חינם לקידום האתר
מקסי-סייט מקימה עמודי רשתות חברתיות לעסק, עמודי פייסבוק, טוויטר, יו-טיוב ועוד
רשתות חברתיות הינן כלי מכירה ושירות לקוחות יעיל, כיום בנוסף על קידום אתרים     מומלץ כחלק מבניית הזהות האינטרנטית ומקורות התנועה גם ליצור נוכחות חברתית.

אנו מבצעים ויוצרים עבור לקוחותינו מודעות בפייסבוק, מודעות אלה משלבות מסרים עבור העסק שלך, המודעות יכולות לכלול הקשר חברתי לגבי חברים.
אנשים שאהבו את הדף שלך מוציאים כלקוחותיך סכומים גדולים פי שניים בממוצע מאשר אנשים שאינם מקושרים אליך בפייסבוק.
אנו יודעים כיצד להגיע אליהם באמצעות מודעות אלה.

בחיפושים אישיים, כל התוצאות של המחפש "מוקלטות" ונשמרות, מיקום של אתר בתוצאות החיפוש יכול לנוע קדימה או אחורה ע"י מיקומו בדפי הבית של המתשמשים.
אם הוא נשמר במועדפים, מופיע בהסטוריית החיפוש. יאהו מושפע ע"י אתר הבית שלי.

 פייסבוק הינה אחת הפלטפורמות הטובות כאשר מדובר על ניהול מועדון לקוחות וכאמצעי להגדלת מאגר אנשי הקשר במועדון. דף הפייסבוק מאפשר לבעל העסק להפיץ בנוחות ובפשטות את הבשורה על המוצרים והשירותים שניתנים בבית העסק ועל מבצעים שונים, תוך שהבשורה מועברת הלאה ע"י המעגלים החברתיים המתרחבים ברשת החברתית. עמוד העסק בפייסבוק מאפשר תקשורת יעילה בין בעלי העסק לצרכנים והאופי האינטראקטיבי של הרשת החברתית מאפשר לקבל פידבק והילכי רוח מהלקוחות ביתר קלות ולנצלם לשיפור השירות והעמקת הקשר עם הלקוחות. 

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר