שיווק B2B בדיגיטל? בהחלט כן.
כאן תוכלו לקרוא מגוון מקרי בוחן, המלצות ועדכונים שקשורים לאסטרטגיית שיווק דיגיטלי ממוקדת B2B

 

 

מה הקשר בין נשיא גואטמלה, טראמפ ושיווק דיגיטלי? מקרה בוחן

הלקוח
המוזיאון לידידי ישראל נחנך בשנת 2015 במרכזה של ירושלים, בסיועם של אלפי תומכי ישראל מכל קצוות העולם. המוזיאון מציע וחוויה אינטראקטיבית וטכנולוגית, המעבירה את הסיפור על החלום והתחייה של העם היהודי במולדת ההיסטורית שלו, והאישים שאינם-יהודים שסייעו במימוש החלום.

פרסום B2B

 קידום אתרים אורגני או בשפה המקצועית SEO הוא אחד התחומים המרכזיים עליהם נשענים עסקים בעולם הדיגיטל, יש האומרים ש"שם נמצא הכסף הגדול". אחרי הכל, הלידים מגיעים בצורה טבעית וחינמית .זה לא סוד שליד אשר מגיע בצורה אורגנית הוא איכותי הרבה יותר מכל ליד אחר, אחרי הכל, האדם שמאחורי המקלדת חיפש משהו, והוא מצא אותך!

"אז איך הולך השיווק החודש?" היא שאלה שהלקוחות שלנו שואלים אותנו כל הזמן. על פניו זה ניראה כמו שאלה פשוטה, אבל כמומחים בשיווק B2B שמתרכז באיסוף לידים ומעקב אחרי המרות, לא ניתן לענות על השאלה הזו מבלי לבצע ניתוח כמותי מדויק של התהליך השיווקי. 

איקומרס B2B

מכירות באינטרנט הן מאתגרות. כשאין את הגורם האנושי, מאוד קשה להגיע ללב של הצרכן ולסגור את המכירה בצורה אפקטיבית ומהירה. כמות המודעות, הבאנרים והאתרים שנמצאים במרחק קליק אחד בלבד יוצרים עומס ובלבול לצרכנים ובעיקר זירה תחרותית מאוד למשווקים.

השם שלך. הלוגו שלך. הצבעים שלך. הסיסמה הפרסומית שלך. מנכ"לי B2B רבים חושבים שאלה דברים שוליים ופחות חשובים. תחשבו שוב. המותג שלך הוא ההתגלמות של החברה וההבטחה שלה לשוק. זהות מותג הבנויה היטב יוצרת תחושה של אמון וחיבור - שותפות. המותג שלך הוא רושם המדבר בשם החברה גם כאשר איש המכירות שלך לא שם. הוא סופג ומשקף בחזרה את כל הדברים הטובים והרעים שקהל היעד שלך חושב עליך. וגם בעולם הדיגיטלי של היום, זה נמצא בכל מקום.

אין ספק, עולם ה-B2B הדיגיטלי הוא עולם מורכב, לא כל אסטרטגיה מתאימה, מאגר הלקוחות הפוטנציאלים הרבה יותר קטן מאשר חברות הפועלות בעולם ה-B2C, והדרישה לחשיבה יצירתית ויכולת ניתוח ומחקר מעמיקה הנה הכרחית להצלחה, זו גם הסיבה שאנו כל כך אוהבים פרויקטים מסוג זה. אנו שמחים להביא בפניכם מקרה בוחן של אחד מתהליכי השיווק הדיגיטלי שמבוצעים על-ידינו בעולם ה-B2B, שבו לאחר כ-שנה של עבודה הצלחנו להגדיל את כמות ההמרות ב- 77% מבלי להוריד את אחוזי הסגירה.

לינקדין לעסקים

רוצה למשוך יותר לקוחות וצרכנים לעסק שלך באמצעות LinkedIn? מאמר זה יציג בפנייך את השיטות בהם אתה יכול להשתמש כדי לגרום לזה לקרות.

כפי שרובנו מכירים, הרשת החברתית לינקדאין לעסקים, היא כלי שיווקי ומכירתי שחשיבותו ניכרת בעיקר במכירה ושיווק B2B (עסקים שמוכרים לעסקים). פרופיל הלינקדאין של העסק שלך מהווה את כרטיס הביקור המקצועי, אז אם אתה רוצה לגלות איך למשוך לקוחות באמצעות לינקדאין, חשוב מאוד להבין מה הקהל האידיאלי שלך בפלטפורמה מסוימת זו, מה הוא רוצה, מה הוא לא רוצה וגם - להיות תמציתי וברור.

אסטרטגיה וטקטיקה בשיווק באינטרנט

"אסטרטגיה ללא טקטיקה תביא לניצחון איטי, אך טקטיקה ללא אסטרטגיה היא הרעש לפני המפלה" - מתוך הספר אומנות המלחמה של סון דזה הסיני
לצאת למערכה ללא תכנון, זה מתכון בטוח לכישלון.

לכן אנחנו במקסי-סייט פיתחנו מתודולוגיה להצלחה בשיווק באינטרנט, המתודולוגיה עוזרת לנו להביא לשיפור התוצאות העסקיות של לקוחותינו.

שמחנו לקחת חלק בכנס b2b insights 2015, ולהעניק למשתתפי הכנס דו"ח אפיון וניתוח של אתר האינטרנט שלכם במתנה וללא התחייבות. במהלך תקופה זו בדקנו עשרות רבות של חברות B2B מובילות בתחומן, חלקן פועלות בשוק המקומי וחלקן חברות בינלאומיות. אפיינו וניתחנו את הפעילות השיווק הדיגיטלי של החברות מכל כיוון אפשרי, כולל תקינות מבנה האתר ומרכיביו, אופטימיזציה של האתר למנועי החיפוש (SEO), פרסום האתר והחברה בפלטפורמות השונות, תהליך השיווק מחדש, פעילות החברה ברשתות החברתיות ועוד..

שיווק B2B: כל הטרנדים לקראת השנה החדשה

החגים נגמרו וזה הזמן להפשיל שרוולים ולחזור לעניינים. כידוע, השלב החשוב ביותר הוא כמובן התכנון, על מנת לתת מענה לשאלות כמו באילו פרויקטים שיווקיים נשקיע השנה? מה יעדי המכירות אליהם נרצה להגיע בכל רבעון?

5 טיפים לאיסוף לידים חדשים עבור חברות B2B

אחד האתגרים הגדולים ביותר של חברות B2B  הוא איסוף לידים חדשים. גם אם קצב ההגעה ללקוחות חדשים מספק אותך, תמיד כדאי להגיע ליעד שהצבת לעצמך ואולי אפילו לעבור אותו בכמה עשרות (ואולי מאות) לידים.
אז כדי לתת את הדחיפה הנוספת הזאת, הנה  5 טיפים בשיווק B2B שיעזרו לכם לשפר את ביצועי איסוף הלידים:

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר