תגית #האשטאג הומצאה כדי לעזור לנו לבצע ארגון טוב, הגיוני וברור של כל הפוסטים והתמונות ברשת. מכיוון שהגולשים אימצו את התגית בצורה כל כך יצירתית כל הרשתות החברתיות אימצו את השיטה והטמיעו את האפשרות הזו. כאן נוכל ללמוד על ההבדלים והאפשרויות של הטמעת תגית ההאשטאג, זאת כדי לתרום לאתר של העסק שלך ברשת.

טוויטר - Twitter
ההאשטאג של טוויטפרסום ברשתות חברתיות - טוויטרר אינו תומך בסימנים כמו: + / ! / $ / % / - / ^ / & / * / ועוד.
ניתן לכתוב אותיות בעברית או אנגלית, כמו גם מספרים וקו תחתון, אך בלי רווחים. ניתן להטמיע מספר תגיות, עד גבול של ההודעה שהיא כידוע עד 140 תווים.
ידוע שתגית ההאשטאג בטוויטר מעלה את רמת המעורבות של גולשים שונים, הצורה האפקטיבית ביותר היא להשתמש בהם בשיחות או אירועים. כאשר מארגני כנס, וועידה, תוכנית טלוויזיה, רוצים לייצר שיחה אודות האירוע שלהם הם יוצרים האשטאג ומבקשים מהקהל לחפש את התגית שם ייצרו, כך כולם יוכלו להשתתף בשיחה פעילה בו זמנית מבלי מפריע. בישראל לדוגמא, עושה בזה שימוש תוכנית האקטואליה של ערוץ 10: "המטה המרכזי" של נדב פרי כך: #המטההמרכזי. כך שכל גולש יכול להיות ולהשתתף בשיחה מבלי להיות שם באופן פיזי או לבצע חיבור מיוחד, רק לגלוש באפליקציה ולחפש את תגית ההאשטאג הרלוונטית.
תוצאות החיפוש בטוויטר בדורגות לפי הפופולאריות ביותר. כדי להגיע לקהל רצוי ניתן לבצע פרסום בטוויטר.

אינסטגרם - Instagram
כמו טוויטר, גם אינסטגרם אינו תומך בסימנים הבאים:  + / ! / $ / % / - / ^ / & / * / ועוד.
ניתן לכתוב אותיות בעברית או אנגלית, כמו גם מספרים וקו תחתון, אך בלי רווחים. ניתן להטמיע עד 30 האשטאגים לכל תמונה, ניתן לתייג את התמונה גם אחרי שהיא פורסמה, פשוט להוסיף את את התגית באזור ההודעה, כמובן שניתן לבצע זאת רק לתמונות שהמשתמש העלה והן שייכות לו.
פרסום ברשתות חברתיות - אינסטגרםבאינסטגרם תגית ההאשטאג יכולה להעלות את כמות העוקבים שלה בצורכה דראמטית, זאת במידה ותכתבו תגיות שהן רלוונטיות, טרנדיות ומספיק "מגניבות" לתקופה.
מהתגיות שעובדות נהדר באינסטגרם הן תגיות מבוססות מיקום כמו #תלאביב / #פסטיבלירושלים.
תוצאות החיפוש באינסטגרם מסוננות לפי התמונות האחרונות שהועלו לרשת.

גוגל פלוס - Google Plus
גם בגוגל פלוס ניתן להוסיף, האשטאג, כאן ניתן לעשות שימוש בכל הסימנים מלבד רווחים, אך למרות זאת, יש קושי לעשות שימוש אמיתי בסימנים שהם לא אותיות, מספרים, קו תחתון. עוד כלל חשוב, לא ניתן לכתוב תגית האשטאג שהיא רק מספרים כמו #2016

בגוגל פלוס הבינו והגדירו קצת שונה את תגית ההאשטאג ולא אפשרו לגולשים להגדיר ולארגן את הפוסטים שלהם ע"י תגיות עצמאיות לגמרי, גוגל פלוס מבצעת ומכניסה תגיות בצורה אוטומטית כשהפוסט מוגדר וברור, אך עדיין ניתן להוסיף כמה תגיות שרוצים, אין הגבלה! בניגוד לטוויטר ואינסטגרם, התגיות אינן עובדות כל כך טוב בגוגל פלוס ולא מייצרות את התגובות והאינטראקציות כמו ברשתות האחרות.
תוצאות החיפוש של תגיות ההאשטאג בגוגל פלוס מסוננות לפי פופולאריות, אך חלק גדול מהן מסונן גם לפי רמת הרלוונטיות.

פינטרסט - Pinterest
גם ברשת התמונות הזו יש שימוש בתגיות ההאשטאג ותומכות במילה אחרי #, כך: #skideal

לא ידוע לנו על כל הגבלה, והיא תומכת בסימנים כמו ברשתות האחרות, זאת כל עוד התגיות מוטמעת בתיאור התמונה.
הצורה הטובה שניתן לעשות שימוש בתגיות האשטאג ברשת פינטרסט הן ע"י הטמעה של המותג בכל תמונה, בשפה העברית והאנגלית, כך ניתן להגדיל את החשיפה למותג ולהגדיל את האינטראקציה של הגולשים עם המותג.

טמבלר - Tumblr
פרסום ברשתות חברתיות - טמבלרתגיות ההאשטאג ברשת הבלוגים של חברת יאהו עובד באותה צורה כמו באתרי וורדפרס. הן יהפכו לקישורים, רק אם יוטמעו בשדה ה"tags". לא ניתן להגדיר תגיות ע"י הוספת # לפני המילה. בניגוד לוורדפרס, תגיות ההאשטאג בטאמבלר מייעלות ומשפרות את היכולת לחשוף את העדכונים בבלוג בכל הפטפורמה של הבלוגים הזו.
נכון להיום (12.03.2015) רשת חברתית זו אינה נפוצה כל כך בישראל, בארה"ב יש לה מליוני אנשים שיש להם בלוג ברשת, הם מעדכנים אותה באופן שוטף וקבוע.

במידה ויש לכם מותג ואתם רוצים לקדם בארה"ב, כדאי מאוד להפעיל בלוג ברשת טמבלר. ניתן ליצור תגיות כמעט עם כל סימן, כולל: " / . / % / $ ועוד.
אין גם הגבלה על מספר התגיות, אך רק 5 התגיות יופיעו בחיפוש, תגיות ההאשטאג

בטמבלר משמשות בעיקר כדי להשיג יותר עוקבים חדשים. הסינון בחיפוש בטמבלר מציג את הפופולרים קודם, ניתן לשנות זאת לפי התגיות הפוסטים האחרונים שהועלו עם התגית הזו. תוסף נחמד ומאוד שימוש בטמבלר הינו מעקב ושמירת החיפושים שלך ברשימת המועדפים שלך. כרגע אין כל סטטיסטיקה אילו חיפושים נפוצים יש יותר ברשת טמבלר.

פליקר - Flicker
פליקר הינה רשת חברתית לתמונות, גם היא שייכת לחברת יאהו, רשת זו היא מהרשתות הראשונות שקמו באינטרנט ועדיין פועלת, לפני מספר חודשים מאז כניסתה של המנ"כלית מאריסה מאייר, הוכנסו שינויים ושיפורים רבים, כך שכל מי שרוצה למצוא תמונות של צלמים מקצועיים וכאלה שלא, יכול למצוא כאן את מבוקשו.
תגית האשטאג בפליקר יכולה להכיל סימנים רבים, מייד אחרי שכותבים #, אך רק כשיש אותיות ומספרים התגית הופכת לקישור. גם בפליקר תגית זו נועדה כדי לבצע סדר וארגון בתוך כל התמונות.

פייסבוק - Facebook
פייסבוק תומכת את מה שמקובל ברוב הרשתות החברתיות. אין כל הגבלה על מספר התגיות שניתן לכתוב בכל פוסט, בשנה האחרונה יש אינפלציה גבוהה לכמות התגיות שאנשים מכניסים לכל פוסט, אך גולשים רבים מתחילים להתרעם על ההגזמה וקוראים לחבריהם ולכלל הגולשים לבצע סינון והגבלה בצורה עצמאית, אנו במקסי-סייט ממליצים להגביל את כמות התגיות ל 3-5.
חיפוש התגיות בשדה החיפוש הרגיל, מעלה עמודים ולאו דווקא פוסטים עם התגית, כדי למצוא פוסטים עם תגיות כדאי לחפש כך: https://www.facebook.com/hashtag/tourisrael
ניתן גם לראות ע"י לחיצה על קישור תגית בעמוד הפייסבוק שלך.

אנחנו במקסי-סייט יכולים לבצע מעקב אחרי התגיות הטרנדיות הרלוונטיות לעסק שלך ובכך להגדיל את כמות העוקבים לעמוד העסק בכל רשת חברתית וכך להגדיל את האינטראקציה של הגולשים עם העסק.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר