"באמצעות הפעילות באינטרנט הצלחנו להגיע לקהלים חדשים ולבסס את השירות שלנו בשווקים קיימים"

 

חברת ורד השרון

קידום אתריםורד השרון הינה חברת תיירות בינלאומית בבעלות ישראלית בעלת משרדים באירופה, אסיה, אפריקה ושותפים בצפון ודרום אמריקה. ורד השרון נוסדה כבר לפני כ-40 שנה במטרה להקים חברת תיירות ייחודית בישראל, מתוך האמונה שהבאת תיירים לישראל אינה רק עסק אלא שליחות של ממש. החברה מעניקה שירותי תיירות לקבוצות וליחידים מרחבי העולם מתוך נסיון מתמיד לצמצום עלויות והגברת היעילות, בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

ורד השרון הינה חברה משפחתית המעבירה את התחושה לכל לקוח, כאשר היחס האישי והדאגה לפרטים הקטנים בולטים בכל שלבי העבודה.

 

האתגר

חברת ורד השרון הייתה חברה גדולה ובנלאומית אשר לא השתמשה כמעט באינטרנט ככלי עסקי ולא מינפה את אתר האינטרנט שלה. לפיכך, החברה פנתה למקסי סייט במטרה ליצור נוכחות באינטרנט ולהתחיל להשתמש ברשת כפלטפורמה שיווקית מיתוגית. המטרה הייתה ליצור נוכחות באינטרנט על מנת לגייס לקוחות חדשים באזורי פעילות קיימים ולחדור לשווקים ולאזורים חדשים בעולם.

 

הפתרון

על מנת להיענות לאתגר גיבשנו אסטרטגיה כוללת לנוכחות באינטרנט, כאשר מתוך אסטרטגיה זו נגזרו הטקטיקות להשגת המטרות השונות:

  • יצירת מיתוג ברשת עבור החברה ובניית תדמית אינטרנטית כולל בניית אתר חדש

  • יצירת נוכחות באזורים גיאוגרפים שונים ברחבי האינטרנט באמצעות פעולות SEO  ו-SMO על מנת להעמיק את החשיפה של המותג ברשת.

  • הוספת תכנים שיווקיים, הקמה ועריכת ניוזלטר דו-שבועי וכן יצירת שיתופי פעולה עם גופי תוכן מקומיים בנקודות יעד שונות, לדוגמא שיתוף פעולה עם בלוגרית פופלארית במיוחד בארה"ב בנושא תיירות.

    הקמת אתרים חדשים בכמה שפות כגון ספרדית, אנגלית, סינית, איטלקית, גרמנית, צרפתית, ופורטוגזית במטרה להגיע לקהלים חדשים.


קידום אתרים בחו"ל היקף פעילות באינטרנט

התוצאות

העבודה עצמה התחלקה לשני חלקים עיקריים – שלב הביסוס ושלב הפעילות השוטפת. בשלב הביסוס עיקר הדגש היה על יצירת נוכחות ברשת, בניית אתרים בשפות שונות ופרסום ממוקד בגוגל, פייסבוק ולינקדאין. כל הקמפיינים היו מפולחים בהתאם לקהלי יעד באזורים גיאוגראפיים שונים. בשלב השני, הפעילות כללה עבודת SEO מקיפה, הגדלת התכנים באתרים, יצירת ניוזלטר ותחזוק הקשר השוטף עם לקוחות קיימים.

 

כבר לאחר השלב הראשון ניתן היה לראות עלייה של מאות  אחוזים בשנה ברמת הפניות הממוקדות ולידים איכותיים, והודות לעבודות התחזוק השוטפות המגמה נשמרה לאורך הזמן. התנועה לאתרים כיום מתבססת יותר על קידום אורגאני ופחות על פרסום לעומת ההתחלה.

 

בשנתיים האחרונות התחלנו גם לגבש מהלך ליצירת פעילות סלולרית שמתאפיינת בהקמת פלטפורמה סלולרית הכוללת גם התאמה לאתרים סלולריים, ממשוק בין האתרים למערכת הטלפון ובניית אפליקציות של מוצרי החברה לאפל ואנדרואיד.  כמו כן נעשה קידום ופרסום מאוד ממוקדים לסלולר. 

 

"העבודה עם מקסי סייט עזרה לנו לפרוץ את מחסום האינטרנט ולגדול בצורה משמעותית. הודות לפעילות הענפה שלנו באינטרנט הצלחנו לממש את היעדים שקבענו לשנים הקרובות, והבנו את החשיבות של האינטרנט בעולם העסקים של המאה ה-21 " מושי ורד, בעלים

 

לקבלת מידע נוסף אודות שיווק ופרסום בחו"ל - לחצו כאן