בשלושת השבועות האחרונים השלמנו מהפך עבור אתר ותיק בתחום לימודי האמנות, הנמנה עם רשימת המכללות הנחשבות בתחום, המכללה ממוקמת במרכז הארץ ולה בוגרים וסטודנטים רבים.

 יחד עם זאת, בהביט הקידום האורגני ונראות המותג במנוע החיפוש, המכללה לקתה בחסר בצורה משמעותית, באופן כזה שבכלל ביטויי המפתח הרלוונטיים, אותם מחפשים אלפי לקוחות פוטנציאלים מדי חודש, לא היה אזכור משמעותית למכללה שתוצאות החיפוש המובילות ועל משימה זו הופקדו טובי המוחות של מקסי-סייט.

במאמר זה נביא לפניכם את מקרה הבוחן הסוקר את פעולות שביצענו בשלושת השבועות הללו אשר הביאו את האתר ע"י קידום אורגני להצלחה מסחררת! 

מאמר 3

 

 

מחקר מילות מפתח מקיף וייחודי

בשלב הראשוני בדקנו את נפח החיפושים על הביטויים אשר היו החשובים ביותר עבור הלקוח .

במקביל בדקנו את הביטויים המקודמים ביותר אשר עליהם מחופשים המתחרים העיקריים של אותו מוסד לימודי, חקרנו ומיפינו את הפעולות של כלל המתחרים המרכזיים, כתנאי הכרחי לבניית מערך קידום אפקטיבי ובחירת ביטויי המפתח עליהם יבוסס הפרויקט.

לאחר חקירה מעמיקה, תוך הבנת צרכי הלקוח ומוצריו, יצאנו לדרך עם 25 ביטויים לקידום האתר.

 

בניית מערך קישורים פנימי 

שלב קריטי בחייו של פרויקט קידום אורגני הוא שלב הבנייה הנכונה של האתר ועדכונו על-פי מדדי הקידום המרכזיים, לכן, קבענו היררכיית כתובות אחידה ותקנית ובנינו מערך קישורים פנימיים מקיף שמעדכנת את גוגל בסריקה בזמן אמת אילו עמודים מרכזיים סימנו לנו באתר ועל אילו ביטויים אנו רוצים לקדם אותם

מאמר 2

 

בניית מערך קישורים חיצוני 

"אמור לי מי חבריך ואומר לך מי אתה" – את המשפט הזה מיישמים גם שלל עכבישי הסריקה של גוגל, באופן כזה שמערך הקישורים החיצוניים הוא עדיין הגורם המשפיע ביותר על אלגוריתם דירוג תוצאות החיפוש, לכן, סרקנו ובדקנו מאות כתובות אשר קושרו לאתר, מיפינו אותם על פי מדרש חשיבות ועליהם הוספנו מערך קישורים טבעי איכות ואפקטיבי הרלוונטי בדיוק ממוקד לתחום העיסוק של האתר.

 

טיפול בקישורים מזיקים 

נעזרנו במגוון רחב של תוכנות משוכללות לאיתור קישורים אשר מזיקים לאתר שלנו (אתרים בעלי תוכן פוגעני , אתרים בעלי אופי שונה לחלוטין מהנושא שלנו , ועוד) והסרנו אותם בצורה הדרגתית עד אשר כולם הוסרו כל זאת מבלי לפגוע בדירוג של האתר – כל אילו השפיעו על דירוג התוצאות לרעה וחסימתם נטרלה את הסיכוי "להיענש" ע"י מנוע החיפוש.

 

התוכן הוא המלך, לכן נתנו לו טיפול של מלכים

כדי שגוגל יסרוק בצורה אפקטיבית את התוכן המוצג באתר, לא מספיק רק לכתוב תוכן טוב, אלה נדרש לצרף לו הבנייה אורגנית נכונה שתאפשר למנוע הסריקה להבין במה מדובר, כל זה בוצע בעזת היררכיית כותרות, הטמעת תגים חלופיים לתמונות ושלל פרמטרים נוספים אשר חשיבותם לסריקת תוכן יעילה היא קריטית.

מאמר 1

 

פרסום בית העסק בפורומים ובלוגים מובילים

יום יום הטמענו ופרסמנו את המותג בבלוגים או פורומים שונים ,דאגנו שרוב פרטי העסק החשובים יופיעו בכל נישת פרסום כזו (לוגו , טלפון , מיקום , קישור לאתר , מפה ועוד...)

במקביל, דאגנו להזין את הרשתות החברתיות של גוגל במידע שוטף, ברמה יומיומית, על המתחרש באתר ועל התוכן המוצג בו

בדיקת כפילות תוכן

מידי שבוע בדקנו ע"י תוכנות שונות שאין לדפים המקודמים שלנו תוכן דומה באתרים אחרים ברחבי הרשת , דבר שכזה עלול לפגוע בחומרה בדפים הנל ולגרום להם להראות בפני גוגל כ"שכפול" או כ"תוכן לא מקורי" , לכן במידה ונתקלנו בכפילות טיפלנו ב2 דרכים :

  1. מחיקת הדף המכיל תוכן כפול ( במידה והדף לא רלוונטי ).
  2. הענקת Canonical Tag  לדף המקודם דבר אשר יסביר לגוגל שלמרות שיש כפילות תוכן , יש דף מקודם ראשי שרק אליו יש להתייחס כדף המוביל והמקודם ואנו מודעים לכפילות הנל .

ונעבור לתוצאות

אילו תוצאות הקידום לאחר התקופה המדוברת :

7 ביטויים במקום ה1 בדף הראשון ! במנוע החיפוש

6 ביטויים במקום ה2 בדף הראשון ! במנוע החיפוש

4 ביטויים במקום ה3 בדף הראשון ! במנוע החיפוש

5 ביטויים במקום ה4 בדף הראשון ! במנוע החיפוש

ועוד 4 ביטויים אשר ממוקמים במקומות 5-9 בדף הראשון ! המשמעות בפועל מעל 1300 גולשים חדשים שנכנסו לאתר בשלושה שבועות! ושיפור של 47% בהשוואה לתקופה המקבילה אשתקד

 מאמר 4

 

יותר מ 400 גולשים חדשים שנכנסו לאתר בזכות עבודה חכמה, יעילה ואפקטיבית אשר הביאה עמה התעניינות רבה יותר בהכשרות המוצעות באתר ובסופו של דבר גם הכנסה גדולה יותר לארגון, מבלי להוציא ולו שקל אחד על פרסום כזה או אחר

גם אתם מעוניינים בקידום אורגני אפקטיבי ? – צרו עמנו קשר -

 

 

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר