הקריה האקדמית אונו הינו גוף אקדמי מוביל בישראל עם עשרות אלפי סטודנטים כל שנה במגוון מסלולים.

היחידה ללימויד חוץ של הקריה האקדמית אונו מובילה את לימודי החוץ בישראל, בין מגוון המסלולים השונים ניתן למצוא קורסים בחשבות שכר, ייעוץ מס, משאבי אנוש, מזכירות רפואית, שפת גוף ועוד...

תחום לימודי האקדמיה בישראל בכלל ולימודי החוץ בפרט הינו תחום תחרותי וצפוף עם המתטבא בתחרות עזה בין מוסדות הלימוד השונים.

 

חברת סקידיל הינה חברת תיירות הסקי הגדולה והותיקה בישראל, הקמפיינים הדיגיטלים המתקדמים המנוהלים על ידי מקסי סייט מציגים יכולת מקתועית ורמת ביצוע מהגבוהות בשוק.

מניתוח מתקדם שערכנו באמצעות הכלים הדיגטיליים הייחודיים שהם אנו משתמשים הגענו למסקנה כי את קמפיין טרום העונה להזמנות חופשת סקי נחל כבר ביולי – אוגוסט בשיא הקיץ והחום.

 

האתגר

 

לקראת פתיחת עונת התיירות יצאנו בקמפיין פרסומי גדול לנוסעים לחו"ל, הקמפיין פנה לנוסעים והציע להם שירותי שיחות וכרטיסי סים זולים.
בקמפיין השתמשנו במספר ערוצים ומדיות באינטרנט, הפרסום המקיף כלל שיטות מתקדמות של פילוח ומיקוד קהלי יעד.

 

קמפיין פרסום ממוקד ויעיל לבורסה ליהלומים

 

במסגרת שבוע היהלומים הבינלאומי שהתקיים בישראל, הושק קמפיין רחב לפרסום וקידום בחו"ל המשלב ערוצי פרסום של חיפוש ותוכן, הקמפיין מציג מודעות במנוע החיפוש של גוגל ובאתרי תוכן נבחרים וממוקדים בבלגיה, ארה"ב והודו.

 

המטרה: לאייש את מוקד המכירות בפרק זמן קצר

מטרת קמפיין הפרסום שהעלנו הייתה לאייש את מוקדי השירות והמכירה של החברה בזמן קצר, אך ללא התפשרות על איכות כח האדם הנקלט בחברה. לשם כך ביצענו ,הליך מקיף וייחודי לאפיון וניתוח קהל היעד, המורכב ברובו מאוכלוסייה צעירה, כאשר לבסוף נדרש היה להעביר מספר מתעניינים אשר ייאייש בסופו של דבר את כלל המשרות הפנויות בתחומי השירות והמכירה בחברה

 

כרטיס אדי - קמפיין חתמת קודמת


הושק קמפיין כרטיס אדי רחב באינטרנט ואנו גאים לקחת חלק מרכזי בו , סיסמת הקמפיין "חתמת קודמת" באה לעודד אנשים לחתום על כרטיס אדי , עצם החתימה מאפשרת (במקרה הצורך) לקבל קדימות בתור להשתלות איברים לחותם עצמו ולבני משפחתו.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר