רוצה למשוך יותר לקוחות וצרכנים לעסק שלך באמצעות LinkedIn? מאמר זה יציג בפנייך את השיטות בהם אתה יכול להשתמש כדי לגרום לזה לקרות.

כפי שרובנו מכירים, הרשת החברתית לינקדאין לעסקים, היא כלי שיווקי ומכירתי שחשיבותו ניכרת בעיקר במכירה ושיווק B2B (עסקים שמוכרים לעסקים). פרופיל הלינקדאין של העסק שלך מהווה את כרטיס הביקור המקצועי, אז אם אתה רוצה לגלות איך למשוך לקוחות באמצעות לינקדאין, חשוב מאוד להבין מה הקהל האידיאלי שלך בפלטפורמה מסוימת זו, מה הוא רוצה, מה הוא לא רוצה וגם - להיות תמציתי וברור.

 

למשל, הם לא מעוניינים לקרוא גרסה מקוונת של קורות החיים שלך. פרסום בלינקדאין - לוגו של לינקדאיןהם רוצים לדעת, מהר ככל שניתן, לגלות מי אתה, איזה מוצר או שירות אתה מספק, וכיצד המוצר או השירות שלך יכול לעזור להם להשיג את מטרותיהם.

 

הם גם צריכים לדעת איך להתקדם איתך הלאה כדי לעבוד איתך, מה שאומר שהם הולכים להיות מתוסכלים אם אינך מייחס את פרטי הקשר שלך בכמה מקומות אסטרטגיים. בכדי לבנות את פרופיל הלינקדאין שלך בצורה אופטימלית, כזו שתניב לך לידים, ותשיג לך יותר לקוחות וצרכנים אידיאליים עבורך בלינקדאין, אתה חייב לדבוק בשני עקרונות הליבה האלה: מהירות ובהירות.

 

הדרך המהירה ביותר כדי להבטיח שתוכל לספק את שני המרכיבים העיקריים האלה, הוא לחשוב על מציאות אחת פשוטה: כיצד רובנו נוטים לצרוך תוכן מקוון.

 

אפילו בעודך קורא את הפוסט הזה, אתה קרוב לוודאי מחליק את האצבע שלך על מסך הסמארטפון שלך או גולל על המחשב הנייד שלך, במבט סורק ובמהירות, ונעצר רק כשמשהו בולט תופס את תשומת הלב שלך. הלקוח האידיאלי שלך עושה את אותו הדבר.

כיום לרשת החברתית לעסקים - לינקדאין יש אפשרויות פרסום חדשות ומאוד מעניינות, היותר חשוב, הן עובדות ומייצרות פניות איכותיות עבור לקוחותינו. אנחנו במקסי-סייט פיתחנו שיטות עבודה במערכת פרסום בלינקדאין למיצוי הפוטנציאל של הפרסום במגוון אפשרויות, כל לקוח מקבל את פריסת הפרסום הנכונה לו, כזו היוצרת ומביאה לגידול בעסק.

 

אז איך יוצרים פניות בלינקדאין?

להלן תבנית מתומצת, אשר תסייע לך בבניית פרופיל הלינקדאין שלך בצורה ואופטימלית:

 

מה אני עושה: אני עוזר ל [קהל היעד שלי] להשיג את [המטרה העליונה שלהם] על ידי מתן [המוצר או השירות שלי].

עם מי אני עובד: אני שותף עם [קהל היעד או סוג התעשייה] כולל: [הכנס bulletins של תפקידים, שמות תעשייה, סוגי לקוחות, וכו ']

למה זה עובד: כאשר אתה שותף עם [שם החברה שלי], אתה מקבל את [המוצר או השירות] היעיל ביותר ובמחיר סביר אשר [קהל יעד] מחפש עכשיו.

מה שמייחד אותי: מה מייחד אותך מהמתחרים שלך?

מה שאחרים אומרים: כדי לתת להמלצות שלך יותר לגיטימציה, תתמקד על התוצאות של השימוש במוצר או בשירות שלך שהלקוחות שלך זכו להן./קיבלו וכלול את פרטיהם המדויקים.

איך זה עובד: הסבר כיצד התהליך שלך עובד – מהם השלבים בהם אתה עובד לצורך אספקת המוצר או השירות ללקוחותיך.

מוכן לדבר? אל תהסס להתחבר איתי כאן ב לינקדאין, או לכתוב לי ב [כתובת האי מייל שלך] או – צור קשר ישירות ב... וכד'.

 

 

לינקדאין לוגועכשיו תורך! מעוניין למטב את הלינקדאין שלך למצב שבו הוא מניב לידים ומביא לך לקוחות וצרכנים חדשים?

הגיע הזמן לפעול!

השאר את פרטייך כאן ואנו נעזור לך לקדם את העסק שלך בלינקדאין

בואו לפגישה כדי לראות ולהבין את כוחה של הרשת החברתית לעסקים

בקרו אותנו בלינקדאין!

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר