פרסום באינטרנט הוא אמצעי שיווק באינטרנט, הוא האפקטיבי ביותר להגדלת הלקוחות וההכנסות לעסק!

פרסום באינטרנט כבר כאן כדי להישאר, וניתן לראות בכל המגמות כיצד הפרסום באינטרנט מהווה אמצעי שיווק חסכוני, מהיר ואפקטיבי ביותר לעומת אמצעי שיווק אחרים, בין אם מדובר במדיה כתובה, טלוויזיה או רדיו. 

ההתמחות שלנו בפרסום כולל באינטרנט

מקסי סייט פרסום באינטרנט

על מנת לחסוך במשאבים ולמקסם את הרווחים חשוב מאוד לנצל נכון את המדיום ולפעול בכל החזיתות האפשריות (בהתאם לאסטרטגיית השיווק ולתקציב) בהן רשתות חברתיות, פרסום במנועי חיפוש וקידום אורגני של העסק. שילוב כוחות שכזה מגדיל משמעותית את התנועה לעסק, מאפשר איסוף לידים ובסופו של דבר מגדיל את מספר הלקוחות הפעילים בעסק.  

אנו במקסי סייט בעלי ניסיון רב בתחום. כשאתם עובדים איתנו אתם מקבלים:

•    ניהול מסעות פרסום בכל החזיתות באינטרנט, כולל פרסום בפייסבוק, גוגל, מדיה חברתית וקידום אורגני

•    שימוש מושכל בתקציב על בסיס אסטרטגיית שיווק המותאמת אישית ליעדים ולתקציב של העסק

•    חשיבה אסטרטגית הכוללת את כל מערך השיווק של העסק באינטרנט ומחוצה לו על מנת לבנות תמהיל מדיה משולב

•    הטמעה וניהול קמפיין לידים אפקטיבי במטרה לאסוף לידים איכותיים שיהפכו ללקוחות פוטנציאלים

פרסום באינטרנט מתאים גם לעסק שלך

בעוד שבעבר היה צורך להשקיע סכומים עצומים בפרסום באמצעי התקשורת שכללו בעיקר רדיו, עיתונות מודפסת וטלוויזיה, היום הודות לאינטרנט ולטכנולוגיות חדשות גם עסקים קטנים ובינוניים יכולים לפרסם את עצמם באינטרנט בתקציבים נוחים.

פרסום באינטרנט הינו פרסום ממוקד שעולה פחות, הפונה לקהל יעד מפולח במטרה להביא תוצאות אמיתיות. פרסום נכון באינטרנט בעזרת אנשי מקצוע המבינים בתחום יכול לתרום לעסק שלך ולהגדיל אותו משמעותית.

75% מבצעים חיפוש באינטרנט לפני שהם מבצעים רכישה של מוצר או שירות. לכן, עסק שאינו נמצא באינטרנט אינו קיים, בין אם מבחינה תדמיתית ובין אם מבחינה שיווקית. בעזרת פרסום באינטרנט ניתן גם לגייס לקוחות חדשים וגם להעמיק את הנאמנות והאהדה למותג של לקוחות קיימים. בנוסף, גם אמצעי פרסום אוף ליין (שלא באינטרנט) השכילו להבין את כוחו של המדיום ולרוב משלבים בין הפלטפורמות השונות ליצירת מסעות פרסום חוצי מדיה. 

יתרונות הפרסום באינטרנט

•    מדיה דיגיטלית המאפשרת ניטור ומדידה מדויקת בזמן אמת

•    ניתן לשנות ולהתאים את אופי הפרסום באופן מיידי בהתאם לנתונים

•    פילוח ממוקד ומדויק של קהל היעד 

•    ניהול מסעות פרסום אפקטיביים בתקציבים קטנים יחסית והחזר גדול על השקעה

•    פתח גישה לשוק בינלאומי – האינטרנט הינו ערוץ מכירות יעיל ומרכזי לעסק, עם גישה לשוק רחב בישראל ובעולם.

•    תוצאות מיידיות של מסע הפרסום לעסק

תהליך בניית מסע פרסום באינטרנטפרסום מוצלח באינטרנט

בנייה וניהול מסע פרסום באינטרנט דורשים ידע, ניסיון ומיומנות בשיווק בכלל ובמדיה הדיגיטלית בפרט. לא כל מנהל פרסום או מנהל שיווק יכולים להבין לעומק כיצד עובד הפרסום באינטרנט, וכאן אנו נכנסים לתמונה.  הודות לניסיון הרב של מקסי סייט, נעזור לעסק שלך לגייס לקוחות חדשים, להגדיל את נפח המכירות ולחזק את תדמית המותג במטרה לשמר לקוחות קיימים. 

שלבי העבודה כוללים:

1.גיבוש אסטרטגיה – ייעוץ שיווקי הכולל הכנת תכנית פעולה בהתאם ליעדים, לתקציב ולאופי העסק

2.הפקת מסע פרסום – הקמת הקמפיין החל מתוכן, דרך עיצוב ועד להטמעה בפלטפורמות השונות

3.תחזוק הקמפיין ואיסוף לידים- מעקב וניטור אחר מדדי ההצלחה של הקמפיין והעברת לידים ללקוח

לידים- איסוף לקוחות פוטנציאלים ברשת

המונח לידים חוזר שוב ושוב כאשר מדברים על פרסום באינטרנט. מקור המילה היא למעשה מאנגלית, LEAD, והכוונה היא לפריט מידע של לקוח מעוניין או לקוח פוטנציאלי שניתן להיעזר בו כדי לפנות לאותו אדם ולהמיר אותו ללקוח פעיל בעסק. לפיכך, לידים הם צרכנים אשר באופן אקטיבי משאירים את הפרטים שלהם (אימייל, לייק בפייסבוק וכיו"ב)  על מנת לאפשר לבית העסק ליצור איתם קשר ולהציע להם לרכוש את המוצר או השירות בו התעניינו.

פרסום חוצה יבשות

בעבר, לפני התפתחות תחום הפרסום באינטרנט, פרסום עסקים דרך ערוצי המדיה השונים היה אפשרי בעיקר בביצה המקומית של ארצנו הקטנטונת, כיום, קידום ופרסום אתרים בחו"ל זו משימה אפשרית בהחלט, כאשר כעת גם עסקים קטנים ובנוניים יכולים להציע את מרכולתם בשוק הבינלאומי, ובכך להגדיל בעשרות מונים את אפשרויות החשיפה של העסק שלהם, ומכאן, השמיים הם הגבול. בשוק כה רחב כדוגמת שוק האינטרנט הבינלאומי נדרש לבצע פילוח מדוייק של קהל היעד, תוך הצבת מטרות ויעדים ברורים לקמפיין הפרסום והשיווק, ובשביל זה אנו כאן, שנות הניסיון שלנו בתחום השיווק הבינלאומי יסייעו לך להגיע לקהל לקוחות פוטנצאלי רחב ורלוונטי. 

התקשרו אלינו או השאירו את פרטיכם בטופס הצור קשר וקבלו הצעה משתלמת לפרסום באינטרנט!