איך עושים קידום אתרים בסין? קידום אתרים בשפה הסינית יכול להתבצע רק על ידי דובר סינית שנולד וגדל בסין.
מספר גולשי האינטרנט בסין עולה על 500 מליון איש אמנם זה הוא אחוז חדירה נמוך ביחס למערב אולם במספרים אבסולוטיים מדובר במספר הגולשים הגבוה בעולם למדינה בודדת. 

קידום אתרים בסיןהאינטרנט בסין מתנה כעולם בפני עצמו  ומכאן שאתרים כמו גוגל, יאהו, גרופון, פייסבוק,PAY PAL , יוטיוב ועוד.. אינם קיימים בסין אם בשל העובדה כי הגישה חסומה (יוטיוב, גוגל..) או בשל העובדה שהסינים פשוט מתנהגים כעולם בפני עצמו ומייצרים תחליפים לכל דבר (למשל הגוגל המקומי – באידו -www.baidu.com). 

העובדה כי האינטרנט בסין מתנהג בעולם סגור פנימי מצריכה אותנו לעבוד אך ורק עם דוברי השפה (בסינית יש שני "סוגים" עיקריים של השפה – מנדרינית ומדוברת). עניין נוסף הוא מציאת דוברי שפה אשר גם מדברים אנגלית. 

אנחנו במקסי סייט מציעים את הפתרון של קידום אתרים בסינית באמצעות עובדים דוברי השפה אשר מתנהלים על פי תהליך העבודה הייחודי שפיתחנו לקידום אתרים בסין. 

מנוע החיפוש באיידו שהוא למעשה מנוע החיפוש היחידי בסין (כנראה שגוגל יחזרו בקרוב לסין) מתנהל באופן שונה ממנועי חיפוש אחרים ולמעשה משלב תוצאות מפרסום ממומן בתוך תוצאות החיפוש האורגניות, ז"א שבניגוד לגוגל שם מיקום הפרסומות ברור ומובלט הרי שהפרסומת בבאידו בעצם "מוחבאית" מהגולש וקשה להבחין בה. 

עניין נוסף בקידום אתרים בסין קשור לרשתות החברתיות הקיימות ברשת האינטרנט הסינית ולערוצי שיתוף הוידאו המקוונים. 

במידה ונרצה לקדם את אתר האינטרנט שלנו בסין חשוב לזכור שגם כאן תהליך הקידום אינו מתבצע רק במנועי חיפוש אלא גם על ידי חשיפה רחבה ברשת ובניית נוכחות באתרים נוספים. 

רוצים לדעת עוד על קידום אתר בסין? פנו אלינו.