רשת האינסטגרם היא מזמן לא רק רשת שבה אנו מעלים תמונות מהים, ממסע הקניות או סתם מטיול עם הכלב בפארק. רשת האינסטגרם היא רשת חברתית שיכולה להזניק את העסק שלכם ולהביא אותו לחשיפה חסרת תקדים. אז בשביל להתחיל ולנהל את המותג העסקי שלכם בצורה נכונה באינסטגרם, הכנו עבורכם 10 טיפים מרכזיים לניהול פרופיל התמונות שלכם בצורה יעילה.

קידום אתרים - טיפים לקידום באינסטגרם

טיפים לקידום באינסטגרם

תאזנו בין תמונות משעשות לבין תמונות מהעסק

יותר מ40 מיליון תמונות מועלות לרשת האינסטגרם מדי יום, כדי לכבוש את תשומת לב הגולשים, תמונות רלוונטיות מהעסק שלכם לא יספיקו לבדן, עליכם ליצור פרופיל מגוון, קליל, ולעיתים מצחיק ומשעשע, תמונות אלו יסייעו לכם ביצירת נפח עוקבים גדול ותמידי אחר הערוץ שלכם ברשת, וכשאילו כבר אצלכם בערוץ... זה הזמן ליידע אותם על ההטבות, המבצעים והחידושים בעסק.

הקפידו בעקביות ליצור חשיפה רחבה לכל תמונה בערוץ

ראשית, התחברו לערוץ הפייסבוק שלכם, פעולה זו לבדה עשויה למשוך לא מעט עוקבים מסך החברים שלכם בפייסבוק, בנושא לפרסום התמונות על גבי הערוץ שלכם במקביל לפרסומן באינסטגרם. בנוסף, חשוב מאוד לבחור "האשטאג" רלוונטי ופופולארי לכל תמונה, שימוש נכון בתגיות אלו מגדיל באחוזים ניכרים את חשיפת התמונה ברשת. להשלמת ההליך, דאגו שכל מי שיש לכם השפעה ישירה עליו (או לבצע בעצמכם במידה ואתם מנהלים ערוצים נוספים) יסמן לייקים או ירשום תגובות באופן עקבי, הקפדה זו גם יוצרת חשיפה רחבה יותר ברשת ומחזקת את שם המותג.

שבצו תמונות מהאינסטגרם באתר או בבלוג שלכם

הטבה בשווי מאות שקלים מחכה לך

אנחנו בטוחים שכאשר אתם מעלים מאמר באתר או בבלוג שלכם, אתם מצרפים אליו תמונה אחת לפחות. כאן בדיוק המקום להטמיע תמונות מרשת האינסטגרם, כך שבלחיצה על התמונה יוכל הגולש לעבור אל פרופיל התמונות שלכם, להגיב, לסמן לייק וכו'. שימוש נכון, מדיד ומושכל באופציה זו יגדיל את כמות העוקבים בערוץ באופן עקבי לאורך זמן.

עקבו אחר העוקבים שלכם

כל בעלי העסקים שבינינו מכירים, משתפים פעולה ונמצאים בקשר כזה או אחר עם לא מעט בעלי עסקים ונותני שירות, בין אם בתחום העיסוק שלנו ובין אם בתחומי עיסוק אחרים. אז כמו שאנו משתפים פעולה בצורה אופטימאלית מחוץ לרשתות החברתיות והאינטרנט, ניתן לבצע את אותו השיתוף גם בתוכו, עקבו אחר השותפים ונותני השירות שלכם, עקבו גם אחר אילו שעוקבים אחריכם ולא הייתה לכם היכרות אישית קודמת, יצירת הקשר ההדדי הזה תעלה את הרצון של העוקבים שלכם לשתף את התמונות שאתם מעלים.

נהלו לוח זמני פרסום מדויק ומרווח

אין צורך לפרסם תמונה בכל יום, ממש לא!, מרווחי העלאת התמונות והפרסום באינסטגרם צריכים להיות מדודים וידועים מראש. קודם כל עליכם להתאים את עצמכם לתדירות הפרסום בתחום העיסוק שלכם, תביטו במתחרים סביבכם, ראו בממוצע כמה זמן עולה כל תמונה והכינו לעצמכם לוח זמני פרסום ידוע מראש. כך תוכלו בדיוק לדעת מתי לפרסם ואחרי כמה זמן לעקוב ולמדוד איזה פרסום היה יעיל ואיזה היה יעיל פחות

צרו שיתופי פעולה עם ערוצים מקבילים

ישנם לא מעט ערוצים שעקביהם הם הלקוחות הפוטנציאלים עבורכם, בכל תחום שהוא, על ידי חיפוש ממוקד תוכלו למצוא את הערוצים הרלוונטיים ונסו ליצור עימם שיתופי פעולה, שיתוף פעולה נכון יסייע לשתי הצדדים ליצור חשיפה גדולה יותר ברשת

השתתפו בתחרויות צילום

Picture1

אתם יכולים להשתתף ולארח תחרויות צילום על גבי האינסטגרם ובשיתוף הפייסבוק, ככל שתשתפו במספר תחרויות גדול יותר (חשוב גם שנושא התחרות יהיה רלוונטי לתחום העיסוק שלכם כמובן) ותעלו לשם תוצרים איכותיים יותר, כך תגדילו את החשיפה שלכם בצורה טובה ונכונה.

רכבו על טרנדים עכשוויים

סרטון השוקלד, הוויכוח בפיצרייה, מחאת הקוטג', מחירי הדיור או כל דבר אחר שיש לו ממשק או תחום מקביל לנושא העיסוק המרכזי שלכם, זה בדיוק הזמן ליצור תמונה משעשת, מצחיקה וסוחפת בהשראת הטרנד העכשווי, גל תגובות ולייקים מובטח.

בצעו אופטימיזציה לפרופיל שלכם

הגדרות בסיסיות כמו גדלי תמונות רצויים, הוסף תיאור רלוונטי לתמונות, קישור הערוץ לאתר העסק, יצירת הודעות רלוונטיות לתמונה, יצירת תגיות ממוקדות ועוד יסייעו רבות להפיכת הפרופיל שלכם לפרופיל אינסטגרם מקצועי

תגמלו את העוקבים שלכם

יצרו הטבות ייחודיות אך ורק לעוקבים שלכם, ההטבה יכולה להיות בדמות הנחה על מוצר מסויים, קבלת מתנה ברכישת מוצר אחר או בקנייה מעל סכום מסוים, שי צנוע ללא כל התחייבות עם הגיעם לחנות ועוד כל העולה על דעתכם, בעזרת תגמול זה תגדילו את הסיכוי שהעוקבים שלכם ייצרו עוקבים נוספים בשיטת חבר מביא חבר

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר