אם אתם עוסקים בקידום אתרים, אתם בוודאי מודעים לכך שרשת האינטרנט מלאה באתרים, תוכנות וכלים לשירותי SEO. מה שכן, מבין כל אלה, יש כלים יותר פופולאריים ומוצלחים ויש שפחות. המשיכו בקריאת המאמר ותוכלו לקרוא על הכלים המומלצים בעיקר לבדיקת מיקומים בגוגל.


כאשר מדברים על קידום אתרים, אחד מבין הכלים החשובים ביותר הם כלים עבור בדיקת מיקומים במנוע החיפוש של גוגל. הנתונים הללו גם מעידים על עבודת המקדם וגם נותנים ללקוח נתונים על האתר ומילות המפתח בהן הוא ממוקם ובאיזה דף האתר שלו ממוקם. מעבר לכך, בעזרת הכלים הללו, ניתן להשוות בין המיקומים שהיו בחודש שעבר לחודש הנוכחי.
כל הכלים שקיימים בשוק פועלים על פי מודלים שונים. הכוונה היא שיש כלים שמציעים גרסה חינמית לכל מיני פיצ'רים ופונקציות אך מצד שני, באותה גרסה, יכול להיות שפונקציות מסוימות יהיו חסומות והן יפתחו רק אחרי שתשלמו סכום מסוים מדי חודש.

 


אלו הכלים הבולטים לבדיקת מיקום בגוגל
Zefo – מדובר על אחד הכלים הנפוצים ביותר בארץ ובחו"ל. עם הכלי הזה ניתן לבדוק מיקומים בקלות. הכלי גם מציע מעקב אחרי קישורים שהתקבלו מתוך החלפות קישורים וכמו כן ניתן להוציא ממנו דוחות שוטפים הנשלחים ללקוחות. אותם דוחות מבוססים גם על נתונים מתוך הגוגל אנליטיקס וגוגל console. יש לא מעט יתרונות לכלי זה כמו למשל, ממשק נוח, ידידותי ונגישות מכל מקום. הכוונה היא שהכלי Zefo יושב בענן ואין צורך להוריד תוכנה למחשב. כך אתם יכולים להתחבר לחשבון שלכם מכל מקום ובכל זמן. מבחינת חסרונות, התוכנה עולה כסף ואין לה גרסה חינמית.


Rank Tracker – משתייכת לקטגוריית תוכנות מחשב המיועדות לבדיקת מיקום בגוגל. באמצעותה ניתן לבצע בדיקת מיידית למיקומי האתר. כמו כן, היא מציעה פונקציות נוספות בהן,
domain strength, keyword research ודוחות. אם אתם צריכים שימוש גם בפונקציות הנוספות שהוזכרו לעיל, אז יש צורך לעבור לגרסת pro של התוכנה ויש לשלם עליה.


KolYom – מדובר על כלי חדש יחסית. תוכלו לבדוק באמצעותו את מיקומי האתר בחינם. הוא נוח מאוד לשימוש, ידידותי וקל ללמוד איך לעבוד איתו. הכלי עדיין בפיתוח וישנן פונקציות שעדיין לא זמינות לשימוש. בגרסה החינמית שלו, תוכלו להכניס 30 אתרים ולעקוב אחרי 500 מילות מפתח. אם יש לכם יותר פרויקטים, אז תוכלו לצור קשר עם מי שפיתח את הכלי ויכול להיות שיוכלו להתאים לכם חבילה יותר גדולה. חבילה זו עשויה להיות בתשלום.

שורה תחתונה
בחרו לכם את הכלי שהכי נוח לכם לעבוד איתו. גם עם הכלי כרוך בתשלום מסוים – תשלום חד פעמי או תשלום חודשי, אל תפסלו אותו. שווה לשלם על כלי שנותן לכם מענה מקצועי לכל נושא המיקומים בגוגל ובכלל שמציע לכם עוד כלים ופונקציות שיכולות רק לתרום לכם לעבודת הקידום.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר