אין ספק, עולם ה-B2B הדיגיטלי הוא עולם מורכב, לא כל אסטרטגיה מתאימה, מאגר הלקוחות הפוטנציאלים הרבה יותר קטן מאשר חברות הפועלות בעולם ה-B2C, והדרישה לחשיבה יצירתית ויכולת ניתוח ומחקר מעמיקה הנה הכרחית להצלחה, זו גם הסיבה שאנו כל כך אוהבים פרויקטים מסוג זה. אנו שמחים להביא בפניכם מקרה בוחן של אחד מתהליכי השיווק הדיגיטלי שמבוצעים על-ידינו בעולם ה-B2B, שבו לאחר כ-שנה של עבודה הצלחנו להגדיל את כמות ההמרות ב- 77% מבלי להוריד את אחוזי הסגירה.

 

להפוך למותג B2B מצליח בדיגיטל

הפכנו את החברה למותג דיגיטלי מצליח בפחות משנה

 

האתגר - payment solution

 

המותג שלנו פועל בשוק פתרונות התשלום ומציע לבעלי עסקים מגוון פתרונות תשלום מתקדמים בהתאמה לסוג העסק, גודלו וצרכיו, כך שההגדרה הכללית של הקהל הפוטנציאלי הייתה כלל בעלי העסקים באשר הם, מבית הקפה השכונתי ועד לחברות גלובליות רחבות.

 

"זה צריך להתאים לכולם"

 

ניגשנו להליך האפיון והניתוח יחד עם חברי ההנהלה של החברה, והבנו שהקהל הפוטנציאלי חייב להתחלק לקבוצות קטנות יותר, כאשר לכל קבוצה יבנה עולם מסרים שונה, עיצוב מותאם, ומשפך גלישה ייחודי, באופן כזה שהגולש יחווה בצורה אבסולוטית שחווית הגלישה באתר מתאימה בדיוק עבורו. בעזרת מודל אפיון וניתוח ייחודי, מלווה במחקר מקיף אודות דרכי התנהגות הגלישה של בעלי העסקים בכל קבוצה, יצרנו את הפרופיל המתאים לכל קבוצה, כולל אסטרטגית שיווק דיגיטלית מותאמת לכל אחת בנפרד.

 

ניתוח ואפיון גולשים לחברות B2B

מחקר התנהגות גלישה מקיף לכלל הפלטפורמות המרכזיות

 

אין צ'אנס שני לרושם ראשוני

 

והרושם הראשוני שלנו ברשת הוא האתר שלנו, אז בנינו לחברה אתר אינטרנט מתקדם ורספונסיבי, מאופיין ומעוצב בקפידה, באופן שמתרגם בצורה מוחלטת את הליך הניתוח והאפיון הלכה למעשה, כזה ששומר על קוויה העיצוביים של החברה, מבליט את יתרונותיה המרכזיים, ונותן חווית גלישה מושלמת ללקוחות הפוטנציאלים, לכל קבוצה בנפרד בהתאמה אישית, ע"י חלוקה לקטגוריות מרכזיות שאותו הגולש "נוחת" בדיוק אליהם ועובר מהן לתכנים הרלוונטיים לו.

איך לקוחות הגדילו את ההמרות והלידים - סיפורי הצלחה 

 

"המחיר של להיות הכי טוב זה תמיד להיות חייב להיות הכי טוב"

 

ובשביל להיות כזה צריך להגיע לפסגת התוצאות במנוע החיפוש האורגני וגם להישאר שם לאורך זמן. לשם כך מחלקת ה-SEO של מקסי-סייט ערכה מחקר מילות מפתח רחב, ביצעה פעילות on-page ופעילות off-page מתקדמות, כולל בניית מערך קישורים ואזכורים רלוונטי, איכותי וממוקד וביצוע אופטימיזציה מלאה לעמודי האתר ע"פ כלל הפרמטרים המרכזיים. בסוף התהליך נבחרו 3 קבוצות ביטויים (ע"פ מדרג חשיבות), כאשר בכל קבוצה 5 ביטויים שונים. לאחר 8 חודשי עבודה אינטנסיבית, אלו השינויים במיקומי הביטויים בקבוצה המדרג הראשונה, שמונה 5 ביטויים שנפח החיפושים בחודשי הממוצע שלהם ע"פ נתוני גוגל עומד על כ – 2,300 חיפושים:

 

caspit 3

 

תוך 8 חודשים כבשנו את פסגת התוצאות האורגניות בביטויים החשובים ביותר

 

"נא להתנהג בהתאם" 

 

בעזרת כלים ניתוח מתקדמים, יש לנו בעצם מעין "מצלמה" שעוקבת 24/7 אחר פעילותם של הגולשים באתר, באופן כזה שמאפשר לנו לזהות נקודות חסימה מרכזיות, נקודות לשיפור, אזורים אסטרטגיים, ודפוסי התנהגות מרכזיים בחלוקה למקורות הגעה, מכשירים, זמנים ועוד. כל אילו, בסופו של דבר, מאפשרים לנו לשפר באופן משמעותי את חווית הגלישה של הלקוח, וכנגזרת גם את אחוזי ההמרה של האתר.

 

ניתוח התנהגות גולשים באתר אינטרנט

היכולת לנתח כל צעד שכל גולש עושה ולהסיק מזה מסקנות משמעותיות ומועילות

 

הצטרפו גם אתם למהפכה

 

הקמנו לחברה מערך פרסום דיגיטלי מתקדם, כולל סגמנט ייחודי לכל קבוצה בנפרד (כאשר גולש מבקר באתר, מערכת הפרסום מזהה אותו ומקטלגת אותו לקבוצת הלקוחות הרלוונטית אליו באופן אוטומטי), במקביל, הקמנו קמפיין רימרקטינג מפולח ובידלנו את החברה משאר מתחריה המרכזיים ע"י עיצוב ייחודי ומסרים אמינים ואטרקטיביים, כך שכל בעלי העסקים הרלוונטיים נחשפו לאפשרות להצטרף למהפכה בתחום פתרונות התשלום.

 

הצטרפו למהפכה בעולם השיווק הדיגיטלי

המהפכה שהמותג עבר בדיגיטל איפשרה לו לבצע מהפכה בתחום פתרונות התשלום

 

התוצאה – עלייה של 77% בכמות הלידים החודשית בממוצע

 

מדובר במאות לידים המתקבלים מדי חודש וזאת מבלי להקטין את אחוזי הסגירה של מחלקת המכירות של החברה, משמעות הדבר, שהפילוח והגידול היה ממוקד ואיכותי, מה שאפשר לאנשי המכירות לבצע את עבודתם בצורה המקצועית ביותר.

 

caspit 6

 

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר