כל אחד שמבין קצת בשיווק יודע שעל מנת לשווק את המוצר או השירות שלו כמו שצריך, עליו להשתמש גם בשיווק אונליין (באמצעות האינטרנט) וגם בשיווק אופליין (לא דרך האינטרנט). ככל שיהיה יותר שיווק, כך המוצר או השירות יגיעו לקהל יעד גדול יותר. אותו קהל יעד יכול להפוך בקלות ללקוחות פוטנציאליים שירכשו את המוצר או השירות שמציע בעל העסק. אז איך אפשר לשווק כמו שצריך ומהם הטיפים לשיווק נכון ? המשיכו בקריאת המאמר ותגלו בעצמכם.
בואו נדבר על שיווק אונליין...
כיום לא מספיק שיש אתר אינטרנט פעיל, אלא צריך שיהיה גם דף עסקי ברשתות החברתיות הגדולות. מעבר לכך, אם תנהלו פורום משלכם או אפילו בלוג, תוכלו לסחוף עוד קהל יעד שעשוי להתעניין במוצרים והשירותים שאתם מוכרים. מעבר לכך, יש גם לבדוק אפשרויות של פרסום ממומן בגוגל ובפייסבוק. כל שתצטרכו לעשות הוא להגדיר את המודעות שלכם לקהל יעד רלוונטי ועל ידי כך תוכלו לקבל פניות. אותן הפניות יכולות לייצר לכם לא מעט לידים (לקוחות פוטנציאליים). אם נחזור לרגע לרשתות החברתיות, תהיו בטוחים שעליכם להחזיק דף עסקי פעיל ברשת הפייסבוק (אחת הרשתות החברתיות הפעילות ביותר כיום). באמצעות הדף, תוכלו להגיע לכל מיני סוגים של גולשים ותוכלו לעניין אותם במוצרים ושירותים חדשים, במבצעים והנחות וכו'.


ומה עם שיווק אופליין?
שיווק אופליין לא דעך מעולם. אם תשלבו אותו בצורה הנכונה עם שיווק אונליין, תוכלו לראות בעצמכם שהחשיפה לעסק שלכם ולמוצרים והשירותים שאתם מוכרים, תהיה עוד יותר גדולה ומשמעותית. במסגרת שיווק אופליין, תוכלו להזמין מוצרי פרסום שונים ולחלק אותם בכנסים גדולים בהם אתם משתתפים, לחלק אותם ללקוחות שלכם וכו'. מוצרים כאלה יכולים להיות כובעים, חולצות, עטים, דיסק או קי וכו'. אלו מוצרים שעליהם יהיה מודפס שם העסק ומספר הטלפון שלכם. כך גם יוכלו להגיע אליכם בקלות במידה וירצו לקבל פרטים על המוצרים והשירותים שאתם מוכרים. מעבר לכך, תוכלו גם לפרסם מודעות בעיתונים הגדולים וכך להגיע לעוד קהל יעד שיכול להתעניין במה שאתם מציעים.


שיווק בעצמכם או עם חברה מקצועית?
על מנת לשווק את העסק בצורה הטובה ביותר, עליכם לפנות לחברה מקצועית. מה הכוונה? לדוגמה, אם אתם צריכים להקים אתר אינטרנט מרשים, עליכם לפנות לחברה לבניית אתרים ולא לנסות לבנות את האתר בעצמכם. התוצאות יהיו שונות לחלוטין בין אם חברה תבנה עבורכם את האתר לבין אם אתם תנסו לבנות אותו בעצמכם. הדבר גם נכון לגבי יצירת דף פייסבוק שיהיה מרשים ועם הרבה אוהדים וכך גם לגבי הקמפיינים בגוגל ופייסבוק. כאשר מדובר על שיווק אופליין, תוכלו להיות קצת יותר מעורבים ואפילו תוכלו לעשות את השיווק בעצמכם.


שורה תחתונה
אל תתייאשו מתהליך השיווק. מדובר על תהליך שכדאי להגיע אליו כמה שיותר סבלניים. אתם תראו שתוך זמן מסוים, העסק יתחיל לקבל חשיפה גדולה, הגולשים יתחילו להכיר אתכם טוב יותר ואתם רק תזכו בקהל נאמן שיהיה אתכם לאורך כל הדרך ובזכות אותו קהל שיהיה מרוצה מהשירות והמוצרים שלכם, יגיע קהל נוסף.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר