רוצים להגדיל את יחס ההמרה בין מספר הגולשים באתר הבית שלכם לבין מספר הגולשים הנוקטים בפעולה מקדמת מכירה? רוצים לייעל את הליכי השיווק, הפרסום והקידום שלכם במרחבי הרשת? זה הזמן לדעת הכול על חשיבות אנליטיקה לאתר האינטרנט אותו אתם מפעילים.

 

 

רוצים להגדיל את יחס ההמרה בין מספר הגולשים באתר הבית שלכם לבין מספר הגולשים הנוקטים בפעולה מקדמת מכירה? רוצים לייעל את הליכי השיווק, הפרסום והקידום שלכם במרחבי הרשת? זה הזמן לדעת הכול על חשיבות אנליטיקה לאתר האינטרנט אותו אתם מפעילים.

אנליטיקה לאתר אינטרנט – מה זה בכלל?

ההגדרה המילולית בשפה העברית לאדם בעל יכולת אנליטית הינה: אדם המעמיד דברים על דיוקם תוך כדי בחינת הדברים לפרטי פרטים ובאופן נפרד וזאת למטרות "הרכבתה" של התמונה המלאה. בכל הנוגע לרשת האינטרנט בכלל ולתחום ניתוח הרגלי גלישה באתרי האינטרנט בפרט, המושג אנליטיקה משלב בתוכו את כל המסקנות אליהן ניתן להגיע לאחר בחינה מדוקדקת של הנתונים הסטטיסטיים אודות הרגלי הגלישה באתר. פעולה זו מיועדת בין היתר לצרכי ניתוח אתרי מסחר ואתרי מכירה כאלו ואחרים בהם הגולש נדרש לבצע מספר פעולות מקדמות מכירה.

1951569

שירותי אנליטיקה לבעלי אתרים ברשת מוצעים לכם במסגרת שירות המופעל על ידי ענקית החיפוש גוגל. שירות זה מכונה גוגל אנליטיקס והוא משלב בתוכו מגוון רחב של כלים המיועדים לצרכי איסוף ויצירת נתונים סטטיסטיים אודות פעולות הגלישה באתר ומקורות התנועה אליו. שירות זה מאפשר לבעלי או מפעילי האתר לעקוב אחר כלל גולשי האתר ולזהות את מקור התנועה שלהם לאתר. שימוש נכון ומושכל בנתונים אלו יכול לסייע רבות לבעלי או מפעילי האתר בהגדלת יחס ההמרה שבין מספר גולשי האתר לבין מספר הגולשים המבצעים פעולה מקדמת מכירה בתוך האתר.

במידה ואתם מעוניינים לבחון את מכלול הנתונים השונים אותם ניתן להנפיק באמצעות גוגל אנליטיקס, אנו ממליצים לכם להסתייע בשירותי ניתוח אתרים . שירותים אלו משלבים בין ניתוח ממצאי הדוחות הסטטיסטיים אותם ניתן להנפיק באמצעות גוגל אנליטיקס לבין שירותי ייעוץ לעסקים קטנים המעוניינים לשפר באופן מתמיד וקבוע את היקף מכירותיהם ברשת. במקביל תוכלו לקבל שירותים נוספים כגון : קידום אתרים, הליכי בניית אתרים, הליכי פרסום ושיווק ברשת וכדומה.

שירותי ניתוח אתרים יאפשרו גם לבעלי ומפעילי האתרים שביניכם להיחשף לעולם מרתק של נתונים סטטיסטיים שעיון מעמיק בממצאיהם יכול לשדרג באופן משמעותי את היקף המכירות המקוונות שלכם ברשת. שירות זה מיועד לכל אחד ואחת מבעלי האתרים ומפעילי האתרים שביניכם ואין זה אם משנה אם אתם הבעלים של אתר מכירות מקוון בתחום האופנה או אם אתם מפעילים פורטל אינטרנטי העוסק במתן שירותי ייעוץ והכוונה ללימודים.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר