מתכננים פעילות שיווקית באינטרנט ללקוחות מעבר לים? רוצים לקדם את אתר הבית או אתר המכירות שלכם גם בחו"ל? זה הזמן למספר יסודות בסיסיים למטרות קידום אתרים בחו"ל.


אחד מהיתרונות המובהקים של רשת האינטרנט טמון בעבודה שמדובר ברשת גלובאלית המאפשרת לכל בעלי האתרים שביניכם לחשוף את מוצריהם ושירותיהם השונים המופיעים באתר בפני קהל לקוחות הממוקם בכל נקודה ונקודה פיזית מסביב לעולם. במידה וגם אתם מתכננים פעילות שיווקית באינטרנט לקהל לקוחות הממוקם מחוץ לגבולות מדינת ישראל, בשורות הבאות תוכלו למצוא 5 יסודות בסיסיים אשר יסייעו גם לכם לקדם את האתר בחו"ל, אז נתחיל?

סרטי תדמית בשפה המתאימה למדינה המיועדת

סרטי תדמית בשפה המדוברת במדינת היעד- סרטון תדמית מקצועי הוא אחד מהאמצעים היעילים ביותר למטרות קידום אתרים באמצעות היו-טיוב הנחשב לאתר הרביעי הנצפה ביותר בעולם. הקפידו על העלאת סרטוני תדמית בשפת האם המותאמת למדינת היעד בה תרצו לקדם את אתרכם וגם אתם תוכלו ליהנות מכל היתרונות הנלווים לקידום אתרים והליכי שיווק באינטרנט. במידה ועומד לרשותכם סרטון אותו תרצו לתרגם אחד לאחד משפת המקור לשפה המיועדת, אנו ממליצים לכם לשכור חברת תרגום מקצועית ולשלב בסרטון דיבוב מקצועי המאפשר העלאת סרטונים בשפה המדוברת במדינת היעד הרלוונטית לכם.

1982609

 

מיתוג גלובאלי

כאשר אנחנו מדברים על הליכי מיתוג גלובאלי אנחנו מדברים בעיקר על תרגום האתר הקיים בעברית לשפת המדינה בה תרצו לקיים את פעילות הקידום והשיווק באינטרנט. ברוב המקרים, אנו ממליצים לכם להקים אתר חדש המותאם לסביבת התחרות החדשה בה אתם נדרשים לפעול. לצורך כך, אנו ממליצים לכם להיוועץ עם יועץ מקצועי המתמחה בהליכי מיתוג גלובאליים.

שיווק דיגיטלי גלובאלי

הליכי שיווק דיגיטלי המתקיימים בנקודות שונות ברחבי העולם באמצעות רשת האינטרנט, מחייבים אתכם לבחון ולבדוק את כל פלטפורמות הפרסום, השיווק והקידום היעילות ביותר עבורכן בכל מדינה ומדינה בה תרצו לקיים את הפעילות. לצורך כך, אנו ממליצים לכם לשכור את שירותיה של חברת אינטרנט המתמחה במתן פתרונות פרסום ושיווק דיגיטלי ברמה הגלובאלית וכמו כן להסתייע בשירותי המחקר המוצעים על ידה לצורך ביסוס מהלכי השיווק הדיגיטלי שלכם.

מעקב אחר נתונים סטטיסטיים שונים

בדומה להליכי קידום אתרים בארץ, גם בחו"ל נדרשת מכם פעולת מעקב אחד נתונים סטטיסטיים שונים אודות הרגלי הגלישה באתרכם. לפעולת המעקב הדינמית תאפשר לכם לייצר מהלכי פרסום מרתקים באמצעות גוגל אדוורדס בחו"ל וליהנות מהגדלת המרות בהתאם. צורך כך, מומלץ ללמוד ולהכיר היטב את כל הפונקציות העומדות לרשותכם בגוגל אנליטיקס.

סרטון מוצר

שירות לכל מוצר/שירות אותו אתם משווקים בחו"ל- במידה ואתם מתכוונים לקדם את אתרכם בחו"ל לצורך שיווק מוצר או שירות כזה או אחר, אנו ממליצים לכם להעלאות לאתר המכירות שלכם סרטונים שונים באמצעותם הגולשים ייחשפו לכל יתרונות המוצר/שירות ותועלותיו.

רוצה להגיע ללקוחות חדשים עם שיווק נכון באינטרנט?
לייעוץ ראשוני צרו קשר